Business House logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Przewodnik po polskim rynku biurowym

|
Firma DTZ przedstawia publikację Przewodnik – Rynek Biurowy w Polsce. Omawia w nim największe rynki biurowe w kraju - m.in. Warszawę, Kraków czy Wrocław.

Publikacja wydana przez firmę DTZ a UGL company przedstawia sytuację rynku biurowego w Polsce. „Przewodnik – Rynek Biurowy w Polsce” prezentuje najistotniejsze rynki nieruchomości komercyjnych w naszym kraju, takie jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Lublin.

Polska zajmuje czołowe miejsca w wielu rankingach atrakcyjności inwestycyjnej w Europie. Mając na uwadze solidne podstawy makroekonomiczne oraz korzystne prognozy, przewidujemy, że rynek nieruchomości biurowych w Polsce będzie rozwijać się w zrównoważonym tempie, dostosowując się do trendów podażowych i popytowych – mówi Anna Staniszewska, Dyrektor Działu Consulting & Research DTZ.

W publikacji znaleźć można dane dotyczące wskaźników makroekonomicznych dla analizowanych miast oraz informacje o podaży biurowej, z wyszczególnieniem biurowców istniejących i w trakcie budowy. Przewodnik omawia również pustostany oraz wysokości czynszów wywoławczych. W załączeniu znajduje się mapa z listą największych istniejących i planowanych inwestycji biurowych.

Analitycy DTZ odnotowali w ostatnim okresie wysoki poziom popytu na powierzchnie biurowe oraz zwiększoną aktywność deweloperów na rynku warszawskim oraz w miastach regionalnych. Publikacja uwzględnia równice pomiędzy tymi rynkami, w stopniu dojrzałości oraz różnorodności i wolumenie najemców.

DTZ działa na rynku nieruchomości komercyjnych w zakresie usług pośrednictwa najmu, doradztwie oraz usługach Facility Management i Property Management. Dodatkowo firma tworzy publikacje prognozujące i opisujące rynek nieruchomości komercyjnych.


0.0
Tagi: DTZ
Napisz pierwszy komentarz
mantra