Giant

KMD zajmie trzy piętra w Gdański Business Center

Gdański Business Center w Warszawie
Gdański Business Center w Warszawie
KMD wynajmie ponad 6000 mkw. w warszawskim biurowcu. Spółkę przy transakcji reprezentowała firma DTZ.

Spółka KMD Poland w biurowcu Gdańsk Business Center w Warszawie wynajęła trzy całe piętra o łącznej powierzchni ponad 6000 mkw. Nowego najemcę w poszukiwaniach optymalnej lokalizacji, negocjowaniu transakcji najmu, zarządzaniu projektem biurowym oraz doradztwie technicznym reprezentowała firma DTZ. Spółka KMD wprowadzi się do budynku w październiku br.

 

Firma KMD planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku i zamierza przyciągnąć największe talenty z branży IT — powiedziała Monika Brzoska, Konsultant w Zespole Powierzchni Biurowych, DTZ.

 

Dla firmy ważne było znalezienie atrakcyjnej lokalizacji, która zapewni pracownikom łatwy dojazd. Istotna była również elastyczność w aranżacji przestrzeni. Nowe biuro firmy KMD będzie charakteryzowało się funkcjonalnością i efektywnym rozplanowaniem dostępnej przestrzeni zgodnie z najnowszymi trendami, co pozwoli stworzyć przyjazne i wydajne środowisko pracy — podsumowuje Paweł Strzemecki, Starszy Konsultant w Zespole Powierzchni Biurowych w DTZ.

 

Należący do firmy HB Reavis Gdański Business Center to nowoczesny budynek biurowy klasy A, który znajduje się w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4, w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański. Do dyspozycji najemców jest blisko 48 000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt został oddany do użytku w czerwcu 2014 r.

 

Firma KMD Poland sp. z o.o jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań informatycznych dla sektora rządowego i prywatnego w Danii. W ramach rozwoju swojej działalności, firma KMD zdecydowała się na ekspansję na polski rynek i potrzebowała nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji.

 


1.0
Napisz pierwszy komentarz