Kontor logoCity Space logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zarządca biurowca Iris wybrany

Celtic Property Developments S.A. wyznaczył firmę Savills na zarządcę budynku Iris w Warszawie.

Firma Savills została zarządcą biurowca Iris w Warszawie. Na stanowisko to wybrał ją właściciel obiektu, Celtic Property Developments S.A. Zespół zarządzania Savills zająć się ma kompleksowym zarządzaniem nieruchomością i najmem. Oznacza to m.in. wprowadzanie procedur, zebranie i zarządzanie dokumentacją, organizację przetargów oraz rozwiązywanie problemów technicznych w pierwszych miesiącach użyteczności budynków.

Iris to trzeci etap inwestycji Cybernetyki Office Park w Warszawie. Obiekt zlokalizowany jest u zbiegu ulic Cybernetyki oraz Postępu, w dzielnicy Mokotów. Budynek oferuje 14 300 mkw na pięciu piętrach. Na każdym z nich znajduje się 2 900 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej pozwalającej na swobodna aranżację przestrzeni. Na parkingu podziemnym znajduje się 125 miejsc, natomiast na części naziemnej – 108 miejsc postojowych.

Milena Sikora, Starszy Zarządca Nieruchomości w Savills, mówi: Cieszymy się, że rozszerzyliśmy współpracę z Celtic na zarządzanie ich najnowszym budynkiem biurowym Iris. Budynek został zaprojektowany przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych według kryteriów certyfikacji budynków w systemie BREEAM, zapewniając dzięki temu najwyższy standard budynku.

Savills oferuje w pełni zintegrowane i konkretne rozwiązania, które wychodzą naprzeciw wymaganiom prawnym, prowadzą do redukcji kosztów i wzmacniają strategię związaną ze  społecznym zaangażowaniem i odpowiedzialnością klienta. Wykorzystując dedykowany system do zarządzania nieruchomościami Savills, oferujemy naszym klientom transparentny i nowoczesny system do zarządzania nieruchomościami - dodaje Renata Kusznierska, Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych i Zarządzania Nieruchomościami w Savills.


0.0
Tagi: Savills Iris
Napisz pierwszy komentarz
mantra