Park Project II

Zarządca dla WFC i Platinium Business Park

Platinium Business Park
Warsaw Financial Center
Colliers został wybrany zarządcą dla dwóch biurowców w Warszawie – Warszawskiego Centrum Biznesowego oraz Platinium Business Park.

Warszawskie Centrum Finansowe zlokalizowane jest w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Emilii Plater, natomiast Platinium Business Park znajduje się na Mokotowie. Colliers wygrał przetarg na zarządzanie oboma budynkami.

Zarządzanie nieruchomościami to jedna z głównych linii serwisowych Colliers International – obecnie w Polsce mamy w zarządzaniu już około 700 tys. m2 powierzchni, a w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej ponad milion m2. Warto zaznaczyć, że wszyscy nasi zarządcy posiadają licencję, a wielu może poszczycić się również tytułami przyznawanymi przez RISC (Royal Institution of Chartered Surveyors), która jest jedną z najbardziej prestiżowych instytucji zrzeszających profesjonalistów z branży nieruchomości i budownictwa na świecie. Klienci powierzają nam niejednokrotnie całe swoje portfolio, bo wiedzą że mamy w tym temacie duże doświadczenie i pasję do wykonywanego zawodu – zaznacza Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzający w Colliers International w Polsce.

WFC charakteryzuje się doskonałą lokalizacją: w centrum biznesowym Warszawy, w pobliżu komunikacji miejskiej oraz budowanej II sieci metra. Obiekt oferuje 24 piętra i 144 m wysokości. W obiekcie siedzibę mają firmy takie jak CMS Cameron McKenna, Bloomberg, Google, Rothschild, European Bank of Reconstruction and Development, MasterCard czy World Bank. Właścicielem WFC jest fundusz Allianz Real Estate, który w tym roku, razem z  Curzon Capital Partners III, zarządzanym przez fundusz Tristan Capital Partners, dokonał transakcji zakupu obiektu. Wcześniejszymi właścicielami byli CA Immobilien Anlagen oraz Pramerica Real Estate Investors.

Platinium Business Park, znajdujący się przy ul. Domaniewskiej, również należy do Allianz Real Estate. Kompleks ten składa się z sześciu budynków klasy A. W grupie najemców znajdują się firmy takie jak Aviva, Levis, GE Medical Systems Polska Sp. z o.o., Leo Burnett Sp. z o.o., Panasonic Marketing Europe GmbH Sp. z o.o. czy TUI Poland Sp. z o.o. Colliers International zarządca budynkami numer I, II, III i IV.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra