Park Project II

Setny projekt Echo Investment

Aquarius Business House
Aquarius Business House
Spółka na rynku funkcjonuje 16 lat. Aquarius Business House jest jej setnym zrealizowanym projektem.

Echo Investment działa na rynku nieruchomości biurowych, mieszkaniowych, hotelowych, handlowych i handlowo-rozrywkowych. Spółka zajmuje się również transakcjami związanymi z procesami deweloperskimi na nieruchomościach gruntowych.

Pierwsze projekty Echo Investment zrealizował w połowie lat 90tych. Obejmowały one inwestycje mieszkaniowe i apartamentowe. W tym okresie powstały obiekty takie jak Melody House i Flower House.

Następnym krokiem spółki były realizacje biurowe i hotelowe, natomiast w 1999 r. ruszył program budowy kilkunastu centrów handlowych. W 2002 r. spółka rozpoczęła realizację Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W następnym roku otwarto Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy w Szczecinie. Kolejnymi inwestycjami były m.in. Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu i apartamentowiec Mondrian House w Warszawie.

Spółka od 2006 roku działa na Węgrzech, a od 2007 roku również w Rumunii. Kolejne lata odznaczają się inwestycjami biurowymi: w 2008 roku rusza budowa Parku Postępu w Warszawie i Malta Office Park w Poznaniu. W 2009 roku Echo Investment wchodzi na rynek ukraiński. Rok później otwiera dwa biurowce: Oxygen w Szczecinie i Avatar w Krakowie.

W roku 2012 do użytku oddany został setny projekt spółki - Aquarius Business House. Kompleks oferuje ponad 22 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Wyposażony jest w najnowsze rozwiązania technologiczne. Najemcy korzystać mogą z 412 miejsc postojowych na trzech parkingach. Biurowiec zlokalizowany jest w samym centrum Wrocławia, przy skrzyżowaniu ulic Swobodnej i Borowskiej.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
PIOTR SZTELAK-KATOWICE :
DOBRZE BEDZIE JAK OD ROKU 2013 W MIASTACH POLSKICH PATRIOTOW JAK SZCZECIN,GDYNIA,SOPOT,GDANSK,POZNAN,WROCLAW,LODZ,KRAKOW,LUBLIN,BIALYSTOK,OLSZTYN,SUWALKI,WARSZAWA,OPOLE,KATOWICE,SOSNOWIEC,GLIWICE,ZABRZE,TARNOW,RZESZOW,WALBRZYCH,JELENIA GORA,ZIELONA GORA,GORZOW WIELKOPOSKI,CZESTOCHOWA,KIELCE,RADOM,ZAMOSC...PRZYBEDZIE NOWOCZESNYCH BIUROWCOW NAWET JAK SA ONE POWIERZCHNIOWO NIEWIELKIE.
27 stycznia 2013 18:49
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra