PGE Narodowy

CBRE agentem Rondo 1

Firma CBRE została wybrana na wyłącznego agenta warszawskiego biurowca Rondo 1.

Rondo 1 zlokalizowane jest w ścisłym centrum Warszawy i oferuje ponad 100 000 mkw łącznej powierzchni. Za jego komercjalizację i renegocjacje istniejących umów odpowiadać będzie wyłącznie firma CBRE, międzynarodowy doradca w sektorze nieruchomości.

Biurowiec jako pierwszy w europie otrzymał certyfikat LEED Gold w kategorii budynków istniejących. W obiekcie zastosowano nowoczesny system BMS oraz system DALI, pozwalające na oszczędne i efektywne zarządzanie budynkiem. Rondo 1 oferuje najemcom 66 000 mkw powierzchni biurowiec na 40 piętrach oraz prawie 500 miejsc parkingowych dla pracowników i gości.

Obiekt należy do spółki celowej będącej częścią MGPA Europe Fund II, zarządzanego przez firmę private equity MGPA. CBRE, pod względem przychodów w 2011 r., jest największą firmą doradczą na świecie w sektorze nieruchomości komercyjnych.

CBRE to firma z zespołem agentów komercyjnych o wieloletnim doświadczeniu. Doceniamy zarówno jej profesjonalizm, rozumienie potrzeb klienta, jak i wiedzę na temat rynku nieruchomości biurowych. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie udana i owocna dla obu stron – stwierdza Wojciech Smyk, Associate, MGPA Polska.

Łukasz Kałędkiewicz, Dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE, powiedział: Rondo 1 to wizytówka biurowej mapy Warszawy i jesteśmy zaszczyceni, że MGPA powierzyło nam komercjalizację swojej kluczowej nieruchomości. Prestiżowymi najemcami Rondo 1 są znane międzynarodowe firmy i instytucje takie jak Ernst & Young, Frontex, Salans, Allen & Overy, Baker & McKenzie, Raiffeisen Bank, Credit Agricole, Credit Suisse i wiele innych.


0.0
Tagi: Rondo 1 CBRE
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra