Aluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTorus logoCity Space logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTétris Poland logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Knight Frank skomercjalizuje Alma Tower

Wizualizacja biurowca Alma Tower w Krakowie
Biurowiec Alma Tower ma mieć 14 kondygnacji naziemnych i 48 metrów wysokości
W Krakowie powstaje nowoczesny biurowiec Alma Tower, realizowany przez firmę UBM. Za jego komercjalizację odpowiada Knight Frank.

Agencja komercyjna firmy Knight Frank została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację powstającego w Krakowie biurowca Alma Tower. Projekt, realizowany przez UBM przy ul. Pilotów 6, ma zostać oddany do użytku w maju 2014 roku. Jego budowa rozpoczęła się we wrześniu 2012 roku.

Głównym i pierwszym najemcą biurowca jest firma Alma Market S.A., która wraz ze spółkami zależnymi zajmie 50 proc. powierzchni.

Alma Tower jest nowoczesnym budynkiem o 14 kondygnacjach nadziemnych i trzykondygnacyjnym parkingu podziemnym ze 149 miejscami postojowymi. Najemcy korzystać będą mogli również z 26 miejsc zewnętrznych. Budynek znajduje się w bliskim sąsiedztwie Ronda Młyńskiego, około 2 km od Dworca Głównego i 4 km od centrum miasta.

Budynek będzie certyfikowany w systemie LEED, tak samo jak wcześniejsza realizacja firmy UBM – Poleczki Business Park w Warszawie. Alma Tower ubiegać się będzie o najwyższą ocenę Platinum. W obiekcie zastosowane zostaną nietoksyczne farby i kleje oraz przyjazne środowisku materiały wykończeniowe. Dla rowerzystów udostępnionych będzie 50 specjalnych miejsc postojowych oraz szatnie z prysznicami. Inwestor gwarantuje również 6 miejsc dla samochodów niskoemisyjnych LEV (Low-Emitting and Fuel-Efficient Vehicle). W budynku zastosowane będą rozwiązania, które o 40 proc. zmniejszą zużycie wody i do 25 proc. zużycie energii elektrycznej. Alma Tower będzie również emitować o 30 proc. mniej CO2 niż przeciętny budynek.

Innymi realizacjami UBM w Krakowie jest Hotel Andel's, Hotel Radisson Blu, Hotel Park Inn i inwestycja mieszkaniowa Villa Galicja.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra