Interbiuro - duży

Nowa inwestycja w Krakowie

Przy ul. św. Łazarza w Krakowie powstanie obiekt mieszkalno-biurowo-usługowy, którego inwestorem jest Studio Stare Miasto Sp. z o.o.

Kraków wzbogaci się o nowy obiekt mieszkalno-biurowo-usługowy. Spółka Studio Stare Miasto zrealizuje go przy ul. św. Łazarza w Krakowie, w dzielnicy Śródmieście. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Aedes S.A. Kontrakt opiewa na 8,48 mln zł.

Projekt przy ul. św. Łazarza obejmuje wykonanie budynku z sześcioma kondygnacjami nadziemnymi, na których znajdować się będą lokale mieszalne oraz usługowo-biurowe. Ponadto, zlecenie obejmuje realizację garażu podziemnego (dwie kondygnacje), a także infrastruktury technicznej. Jest to kolejna inwestycja, stanowiąca dla nas wyzwanie ze względu na trudną lokalizację terenu prac. Plac budowy znajdować się będzie w centrum miasta, pomiędzy już istniejącą dość zwartą zabudową – mówi Maciej Targosz, prezes zarządu Aedes S.A.

Budowa rozpocznie się 4 marca 2013 roku. Realizacja obiektu potrwać ma 16 miesięcy, czy zakończy się w lipcu 2014 roku. Ulica św. Łazarza znajduje się blisko ulicy Grzegórzeckiej, w niedalekim sąsiedztwie Rynku Głównego i Galerii Krakowskiej.

Aedes S.A. zajmuje się działalnością w sektorze usług budowlano-montażowych. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy spółka podpisała 4 kontrakty o łącznej wartości blisko 30 mln zł. Firma notowana jest na rynku NewConnect, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka założona została w 2001 roku przez obecnego prezesa zarządu Macieja Targosza oraz Pawła Szymusia.


0.0
Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra