PGE Narodowy

Szef firmy GRAPHISOFT na temat technologii BIM

W dniach 11 - 13 marca zawita do Polski CEO firmy GRAPHISOFT, który wygłosi dwa przemówienia dotyczące technologii BIM.

Viktor Várkonyi jest Dyrektorem Generalnym firmy GRAPHISOFT, producenta programu ArchiCAD. Zawita on do Polski w dniach od 11 do 13 marca i wygłosi dwa odczyty dotyczące technologii BIM. Omowi również zmiany, jakie przyniesie jej wprowadzenie w projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych w ciągu nadchodzących lat. CEO GRAPHISOFTu przybliży także system Open BIM, który umożliwi otwartą współpracę inżynierów rożnych branż niezależnie od wykorzystywanego oprogramowania.

We wtorek, 12 marca o godzinie 12.00, na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej przy ul. Koszykowej 55 w Warszawie Viktor Várkonyi wygłosi przemówienie pod hasłem „Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) – potężne narzędzie w rękach architektów”. Dzień później, w Centrum Promocji Kultury Saska Kępa przy ul. Brukselskiej 23 w Warszawie, o godzinie 13.00, szef firmy GRAPHISOFT przedstawi zagadnienie „Modelowanie Informacji o Budynku (BIM) i idea Open BIM – rewolucja w budownictwie zbliża się wielkimi krokami”.

Przemówienia uzupełnione zostaną dyskusją uczestników. Pierwsze ze spotkań skierowane jest głównie do architektów i studentów architektury, natomiast drugie adresowane jest przede wszystkim do przedstawicieli firm sektora budownictwa i osób związanych z realizacją inwestycji budowlanych, którzy wykazują zainteresowanie systemem Open BIM.

W celu wzięcia udziału w nadchodzących spotkaniach wszyscy zainteresowani powinni się zarejestrować i wypełnić formularz dostępny na stronie www.archicad.pl

Firma GRAPHISOFT znana jest jako producent oprogramowania do projektowania architektonicznego. Jest również liderem we wdrażaniu technologii Modelowania Informacji o Budynku (BIM). Głównym produktem firmy GRAPHISOFT jest program ArchiCAD, który jest pierwszą aplikacją wprowadzającą technologię BIM.


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
Everspace II
mantra