Swig3

Przywództwo w zmieniającej się Europie

21 i 22 marca odbędzie się „European Executive Forum. Leadership in Changing Europe”, na którym stawią się m.in. Prezydent Bronisław Komorowski i Prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Podczas odbywającego się w Warszawie spotkania przedstawicieli biznesu, nauki i polityki zostanie poruszona głównie tematyka zarządzania i przywództwa. Kongres, który będzie miał miejsce 21 i 22 marca w Hotelu Sheraton, stanie się platformą do rozmów na temat rozwiązań i problemów, z którymi stykają się współcześni przywódcy.

Podczas spotkania przedstawiciele świata biznesu i polityki będą rozważać, jakiego rodzaju przywództwa – politycznego i biznesowego – potrzebuje dzisiaj Europa. Kongres pozwoli na omówienie najlepszych praktyk w biznesie, prezentację trendów w zarządzaniu i wymianę opinii.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Aleksandra Kwaśniewskiego „Amicus Europae” oraz Executive Club. Merytorycznie Kongres wspierają znane europejskie instytucje naukowe INSEAD, IESE oraz wiodące polskie uczelnie.

Na „European Executive Forum” prelegentami będą takie osoby jak Mikołaj Budzanowski, Minister Skarbu Państwa, prof. Jerzy Hausner, Wicepremier w latach 2003-2005, obecnie Członek Rady Polityki Pieniężnej, Bronisław Komorowski, Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Aleksander Kwaśniewski, Prezydent RP w latach 1995-2005, prof. Witold Orłowski, Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i dr Jan Kulczyk, Przewodniczący Rady Nadzorczej Kulczyk Investments.

Tematami paneli dyskusyjnych będą m.in. „Jakiego przywództwa potrzebuje dziś Europa?”, “Gdzie się podziali ci wszyscy przywódcy?”, “Koniec świata menedżerów?” i “Przewodzenie przy użyciu emocji”. Wieczorem pierwszego dnia odbędzie się również uroczysta Leadership Gala.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra