Park Projects

W Warszawie powstanie Corner House

Wizualizacja biurowca Corner House
Wizualizacja biurowca Corner House
Erbud podpisał umowę na budowę biurowca w Warszawie, przy ul. Puławskiej 113.

W Warszawie, przy ulicy Puławskiej 113, powstanie budynek biurowy Corner House. Za jego budowę odpowiadać będzie Erbud S.A. Kontrakt, podpisany z inwestorem – firmą Puławska 113 Sp. z o.o. - wart jest 19,1 mln złotych netto. Termin realizacji został wyznaczony na koniec maja 2014 roku.

Obiekt będzie oferował 6 140 mkw. powierzchni na ośmiu kondygnacjach naziemnych oraz dwóch podziemnych. Parter przeznaczony jest na pomieszczenia usługowe. W ramach kontraktu Erbud stworzy również infrastrukturę zewnętrzną i wewnętrzną. Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Mokotów, jednej z prężniej rozwijających się w segmencie biurowym w stolicy.

Grupa Erbud jest polską grupą budowlaną działającą w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym oraz energetycznym. Zasięgiem obejmuje Polskę oraz inne kraje europejskie. W swoim portoflio ma takie realizacje jak pierwszy etap kompleksu Office Park Łopuszańska w Warszawie czy też budynek biurowy firmy BAYER w stolicy. Obecnie największą realizowaną inwestycją jest budynek biurowy Eurocentrum w Warszawie, którego wartość to 336,7 mln zł netto oraz galeria handlowa Auchan w Krakowie, w dzielnicy Bronowice, w ramach której kontakt wart jest 179,5 mln zł netto.


0.0
Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
CBRE
mantra