Forbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoTorus logoTétris Poland logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Erbud będzie budował biurowiec za prawie 56 mln euro

Konsorcjum z udziałem GWI Bauunternehmung GmbH, spółki zależnej od firmy Erbud SA, wykona siedzibę koncernu W&W-Campus 1.BA.

27 sierpnia 2015 r. konsorcjum z udziałem spółki GWI GmbH należącej do firmy Erbud SA podpisało umowę o wartości 55,9 mln euro na budowę kompleksu biurowego. W inwestycji będzie mieściła się centrala koncernu W&W-Campus 1.BA koło Stuttgartu. Udział GWI GmbH wynosi 8,9 mln euro (w przeliczeniu po kursie z dnia podpisania umowy to 37,7 mln zł). Inwestorem jest Wüstenrot & Württembergische AG. Umowa przewiduje, że kompleks będzie realizowany od września br. do 17 listopada 2017 r.

 

Grupa Erbud jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych, działających w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Rocznie firma realizuje projekty o wartości ponad 1,5 mld zł. Do inwestycji wybudowanych w ostatnim czasie należą Eurocentrum Office Complex w Warszawie, Galeria Magnolia w Zielonej Górze czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. W 2015 roku Erbud obchodzi 25-lecie działalności.

 


0.0
Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra