CHB14 logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoOnyx Business Point logoGłówka Pracuje logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Office logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Erbud będzie budował biurowiec za prawie 56 mln euro

Konsorcjum z udziałem GWI Bauunternehmung GmbH, spółki zależnej od firmy Erbud SA, wykona siedzibę koncernu W&W-Campus 1.BA.

27 sierpnia 2015 r. konsorcjum z udziałem spółki GWI GmbH należącej do firmy Erbud SA podpisało umowę o wartości 55,9 mln euro na budowę kompleksu biurowego. W inwestycji będzie mieściła się centrala koncernu W&W-Campus 1.BA koło Stuttgartu. Udział GWI GmbH wynosi 8,9 mln euro (w przeliczeniu po kursie z dnia podpisania umowy to 37,7 mln zł). Inwestorem jest Wüstenrot & Württembergische AG. Umowa przewiduje, że kompleks będzie realizowany od września br. do 17 listopada 2017 r.

 

Grupa Erbud jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych, działających w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Rocznie firma realizuje projekty o wartości ponad 1,5 mld zł. Do inwestycji wybudowanych w ostatnim czasie należą Eurocentrum Office Complex w Warszawie, Galeria Magnolia w Zielonej Górze czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. W 2015 roku Erbud obchodzi 25-lecie działalności.

 

Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
mantra