CHB14 logoCOTEX Office Centre logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoKart Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoBusiness House logoEcho Investment logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Space logoINTERBIURO logoPRO-INVEST S.A. logoDorbud S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoLobos Nieruchomości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArchicom logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Erbud będzie budował biurowiec za prawie 56 mln euro

Konsorcjum z udziałem GWI Bauunternehmung GmbH, spółki zależnej od firmy Erbud SA, wykona siedzibę koncernu W&W-Campus 1.BA.

27 sierpnia 2015 r. konsorcjum z udziałem spółki GWI GmbH należącej do firmy Erbud SA podpisało umowę o wartości 55,9 mln euro na budowę kompleksu biurowego. W inwestycji będzie mieściła się centrala koncernu W&W-Campus 1.BA koło Stuttgartu. Udział GWI GmbH wynosi 8,9 mln euro (w przeliczeniu po kursie z dnia podpisania umowy to 37,7 mln zł). Inwestorem jest Wüstenrot & Württembergische AG. Umowa przewiduje, że kompleks będzie realizowany od września br. do 17 listopada 2017 r.

 

Grupa Erbud jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych, działających w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Rocznie firma realizuje projekty o wartości ponad 1,5 mld zł. Do inwestycji wybudowanych w ostatnim czasie należą Eurocentrum Office Complex w Warszawie, Galeria Magnolia w Zielonej Górze czy Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. W 2015 roku Erbud obchodzi 25-lecie działalności.

 

Tagi: Erbud
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra