Oficjalne otwarcie NORDEA HOUSE i Green Corner

Kompleks NORDEA HOUSE i Green Corner
Wnętrze kompleksu
28 maja miało miejsce oficjalne otwarcie kompleksu biurowego NORDEA HOUSE i Green Corner.

Inwestycja Skanska Property Poland, kompleks biurowy NORDEA HOUSE i Green Corner, znajduje się u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej w Warszawie. 28 maja 2013 roku miała miejsce uroczystość otwarcia obiektu.

Kompleks składa się z dwóch biurowców o łącznej powierzchni najmu 27 000 mkw. Pierwsze firmy swoje siedziby zajęły już w grudniu 2012 roku. Najemcami kompleksu są takie firmy jak Grupa Nordea, od której pochodzi nazwa jednego z budynków, Grant Thornton, Jones Lang LaSalle Group Services, CHI Polska czy też Ruch S.A. Kompleks został pod koniec 2012 roku sprzedany dwóm funduszom nieruchomościowym RREEF.

Jesteśmy bardzo dumni z kompleksu budynków NORDEA HOUSE i Green Corner oraz tego, jak wpisał się w charakter Woli, dzielnicy, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Od dawna konsekwentnie staramy się harmonijnie łączyć nasze nowo powstałe biurowce z istniejącą zabudową Warszawy. Udało się nam to w przypadku al. Jana Pawła II, gdzie stworzyliśmy jednolitą pierzeję budynków. Wkrótce jej uwieńczeniem będzie nasz flagowy projekt – Atrium 1. Jesteśmy pewni, że to samo podejście przyczyni się do sukcesu planowanego przez nas kompleksu przy rondzie Daszyńskiego – powiedziała Katarzyna Zawodna, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Inwestor na celu miał stworzenie budynków nie tylko nowoczesnych, lecz również dobrze skomponowanych z zabudowa miasta. Starania dewelopera docenione zostały w konkursie „Przyjazny Warszawie 2012”, w którym kompleks był jednym z siedmiu nominowanych do tej nagrody.

Kompleks budynków NORDEA HOUSE i Green Corner to projekt z którego jesteśmy bardzo zadowoleni na wielu płaszczyznach. Osiągnęliśmy nie tylko sukces komercyjny, który pokazał, jak dużym zainteresowaniem inwestorów i najemców cieszą się zielone biurowce, dostarczające wysokiej jakości powierzchnię biurową. Cieszy nas również to, że dbając o harmonię i spójność po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w kształtowaniu współczesnej Warszawy, a nasze starania zostały docenione – powiedział Waldemar Olbryk, prezes Skanska Property Poland.


4.0
Tagi: SKANSKA
Napisz pierwszy komentarz