Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTétris Poland logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bydgoski biurowiec czeka na najemców

Biurowiec Jagiellońska 21 w Bydgoszczy
Biurowiec oferuje nowoczesne powierzchnie pod wynajem
DTZ komercjalizuje nowoczesny biurowiec Jagiellońska 21 w Bydgoszczy.

Bydgoszcz jest rozwijającym się rynkiem w kontekście powierzchni biurowych. Powstające tam obiekty zdobywają przychylność potencjalnych najemców wysoką jakością oraz atrakcyjnymi poziomami czynszów. Przykładowymi inwestycjami w mieście są między innymi: biurowiec DanHouse, zrealizowany przez Hunger Development Sp. z o.o. czy też planowany kompleks, który powstać ma na terenie dawnej siedziby Polmozbytu. Oczywiście, w Bydgoszczy znajdują się także biurowce starszej generacji, które skutecznie wpisały się w tkankę miasta. Takim obiektem jest chociażby Jagiellońska 21.

Biurowiec powstał w 1993 roku i od tego czasu oferuje nowoczesne przestrzenie biurowe. Najemcy mają dużą dowolność w wyborze wielkości powierzchni – od 20 mkw. do aż 1 436 mkw. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Jagiellońskiej 21. W sąsiedztwie znajdują się budynki o charakterze biznesowo-biurowym, a także liczne siedziby urzędów publicznych, hotele i placówki handlowo-usługowe. Okolica charakteryzuje się także dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi z innymi rejonami miasta.

Jagiellońska 21 oferuje łącznie 4 795 mkw., z czego powierzchnia biurowa wynosi 3 913 mkw. W budynku znajduje się jedna kondygnacja podziemna i cztery nadziemne. Obiekt wyposażony jest w kontrolę dostępu, łącze światłowodowe oraz okablowanie telefoniczne, komputerowe i elektryczne. Dodatkowo, w biurowcu znajduje się centrala telefoniczna, zainstalowane są także wydajne systemy klimatyzacji oraz czujniki dymu i ciepła. W budynku zamontowano również podnoszone podłogi i podwieszany sufit, a także ścianki działowe.

Za proces komercjalizacji odpowiada firma DTZ.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra