Interbiuro - duży

Wmurowano kamień węgielny pod pomarańczowy kompleks

28 czerwca odbyła się ceremonia wmurowania aktu erekcyjnego i kamienia węgielnego pod Orange Office Park
Gościem honorowym był Ambasador Królestwa Niderlandów
Oficjalnie rusza budowa kompleksu biurowego Orange Office Park w Krakowie, realizowanego przez East-West Development.

28 czerwca miało miejsce oficjalne wmurowania kamienia węgielnego pod krakowską inwestycję biurową Orange Office Park, zlokalizowaną przy ul. Klimeckiego 1. Ceremonia zainicjowała rozpoczęcie pierwszego z trzech etapów budowy. Gościem honorowym wydarzenia był Ambasador Królestwa Niderlandów, Dr. Marcel  Kurpershoek.

Orange Office Park jest nowoczesnym kompleksem biurowym klasy A, który składać się będzie z trzech budynków oraz wielopoziomowego parkingu. Oferować będzie 25 000 mkw. powierzchni biurowej oraz 2500 mkw. powierzchni handlowej. Kompleks wyróżniać się będzie wyjątkowo dużą powierzchnią jednego poziomu, która ma wynosić łącznie we wszystkich etapach ponad 6000 mkw. Atutem obiektu jest jego lokalizacja, przy skrzyżowaniu ulic Nowohuckiej i Klimeckiego. Do inwestycji prowadzi dobry dojazd samochodem, możliwa jest również dogodna komunikacja transportem miejskim. W Orange Office Park znajdą się supermarket Piotr i Paweł, nieduża galeria handlowa oraz kawiarnia.

Inwestorem Orange Office Park jest spółka East-West Development Office sp. z o.o., należąca do luksemburskiego holdingu, reprezentowanego przez Theodora Jongena. Ten holenderski deweloper jest w Polsce obecny od 2005 roku i w swoim portfolio ma takie inwestycje jak Galeria Korona w Kielcach, osiedle mieszkaniowe w Biedrusku pod Poznaniem, a także osiedle domków jednorodzinnych w Krakowie. Spóła East-West Development Office reprezentowana jest przez Piotra Miklaszewskiego, właściciela firmy MC Real Property z Krakowa.

Za generalne wykonawstwo Orange Office Park odpowiada Spółka CFE Polska sp. z o.o.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra