Tork

EKO JLLS skomercjalizuje nowy projekt Grupy Waryński

Wizualizacja inwestycji Grupy Waryński, Projekt: S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy, Sp. z o.o.
Wizualizacja inwestycji Grupy Waryński, Projekt: S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy, Sp. z o.o.
Grupa Waryński realizuje swój pierwszy, samodzielny projekt biurowy przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie.

27 czerwca Waryński S.A. Grupa Holdingowa powierzyła komercjalizację swojej najnowszej warszawskiej inwestycji biurowej firmie Jones Lang LaSalle. Doradca ma zająć się nie tylko wynajmem powierzchni, ale również świadczeniem usług konsultacyjnych i koordynacyjnych w ramach działań marketingowych i promocyjnych towarzyszących realizacji obiektu.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Jones Lang LaSalle, ponieważ z naszej perspektywy kluczowe  jest, aby prowadzone przez Grupę Waryński projekty realizowane były wspólnie z liderami rynku real estate. Cenimy sobie rzetelnych i kompetentnych partnerów, których doświadczenie i profesjonalizm odzwierciedlają standard inwestycji deweloperskich prowadzonych przez Grupę Waryński. Terminowość, bezpieczeństwo i wysoki poziom realizacji to jedne z najważniejszych atrybutów naszych projektów, które pozwalają nam wyróżnić się w tej niezwykle konkurencyjnej branży. Jesteśmy przekonani, że wysokie kompetencje, doświadczenie zespołu JLL oraz znajomość rynku nieruchomości pozwolą na szybką oraz sprawną komercjalizację biurowca – powiedział Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

Budynek powstaje na warszawskich Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza. Ma dysponować 9788 mkw. powierzchni na wynajem i jest to pierwszy samodzielny projekt deweloperski realizowany przez Grupę Waryński. Projekt zakłada powstanie nowoczesnego budynku klasy B+, składającego się z dwóch połączonych ze sobą brył – 11 i 6 kondygnacyjnej. Użytkownicy będą mogli korzystać ze 142 miejsc parkingowych. Koncepcja architektoniczna powstała w pracowni S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Biurowiec ma być certyfikowany w ramach systemu BREEAM na poziomie Very Good.

Planowane oddanie obiektu do użytku wyznaczone jest na pierwsze półrocze 2016 roku.

Cieszymy się z udziału w tym przedsięwzięciu, nie tylko ze względu na renomę oraz wieloletnią tradycję marki Waryński, ale przede wszystkim z uwagi na atrakcyjność komercjalizowanej inwestycji. Projekt przy ul. Jana Kazimierza to idealna alternatywa dla firm poszukujących biura wykończonego w wysokim standardzie, w dobrej lokalizacji za rozsądną cenę. Biurowiec przy ul. Jana Kazimierza znajduje się w samym sercu dzielnicy Wola, która obecnie jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się terenów miejskich. Atrakcyjność lokalizacji podnosi  łatwy dostęp do dworca Warszawa Zachodnia, dogodny dojazd do lotniska Okęcie i tras wylotowych z Warszawy. Bliskość ścisłego centrum oraz dogodny dostęp do transportu publicznego sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania, a także prowadzenie działalności w tej okolicy. Dlatego też, dołożymy wszelkich starań, aby oferta biurowo-usługowa Grupy Waryński odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom odbiorców – komentuje Tomasz Czuba, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych Jones Lang LaSalle.

Grupa Waryński realizuje również dwa inne projekty mieszkaniowo-biurowe przy ulicy Jana Kazimierza. Pierwszym jest Stacja Kazimierz, prowadzona we współpracy z Polnord S.A., natomiast drugim wspólna inwestycja ze spółką Dantex. Prace przy tych obiektach mają rozpocząć się na początku 2014 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra