DEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowa siedziba P.R.E.S.C.O. w Pile

Wizualizacja nowej siedziby firmy P.R.E.S.C.O w Pile
Biurowiec ma zostać oddany do użytku w 2014 roku
Firma zajmująca się wierzytelnościami masowymi w Polsce przedstawiła wizualizacje swojej nowej siedziby.

Przy ulicy Witaszka 6 w Pile wyrośnie nowe centrum operacyjne spółki P.R.E.S.C.O. Group. Nowoczesny biurowiec z elementami klasy A ma oferować łącznie 2500 mkw. powierzchni na trzech kondygnacjach. Elewacja budynku wykonana zostanie ze szkła i kamienia, barwami natomiast odwoływać się będzie do kolorystyki firmy. Przewidywane oddanie obiektu do użytku to 2014 rok.

Inwestycja zakłada gruntowny remont obecnego obiektu i jego rozbudowę w kierunku Placu Staszica. W efekcie na mapie Piły pojawi się pierwszy tego typu obiekt biurowy o wysokim standardzie. Jesienią chcemy pozyskać wszelkie pozwolenia, by rozpocząć prace modernizacyjne i budowlane jeszcze przed końcem roku. Liczymy, że budowa zakończy się w 2014 roku – mówi Wojciech Andrzejewski, wiceprezes P.R.E.S.C.O. GROUP.

Głównym użytkownikiem obiektu będzie firma P.R.E.S.C.O., która jest również właścicielem nieruchomości. Ma ona wprowadzić się na górne pietra, i tam powstanie pilskie centrum operacyjne spółki. Parter natomiast ma zostać w większości wynajęty podmiotom zewnętrznym. Planowo zasiedlą go firmy z sektora finansowego, ubezpieczeniowego i prawnego, a także restauracja z letnim ogródkiem.

Właściciele biurowca to jedna z wiodącym firm na rynku obrotu wierzytelnościami masowymi w Polsce. P.R.E.S.C.O. Group zajmuje się głównie nabywaniem pakietów wierzytelności, które przez ich pierwotnych właścicieli zostały uznane za trudne do odzyskania. Następnie firma dochodzi ich zapłaty na własny rachunek, początkowo droga polubowną, w razie konieczności natomiast – sądową.


0.0
Tagi: P.R.E.S.C.O
Napisz pierwszy komentarz
mantra