Podium Investment logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoCity Space logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rozstrzygnięto konkurs na nazwę pilskiego biurowca

Onyx Business Point – tak nazywać się będzie nowy biurowiec firmy P.R.E.S.C.O. Group w Pile.

Michał Igła zwyciężył w konkursie na nazwę biurowca, który powstanie przy ul. Witaszka 6 w Pile. Jego pomysłem było nazwanie obiektu Onyx. Zgodnie z decyzją inwestora, firmy P.R.E.S.C.O. Group, propozycja ta została rozwinięta o dodatkowy człon definiujący biznesowy charakter obiektu.

 

Autor zwycięskiej propozycji będzie mógł wybrać nagrodę - iPada z wyświetlaczem Retina o pojemności 32 GB lub 3-miesięczny płatny staż w pilskim oddziale P.R.E.S.C.O. Co więcej, otrzyma on dwuosobowe zaproszenie na uroczystość otwarcia biurowca. W trakcie konkursu, od 21 października do 1 listopada 2013 roku, nadesłano 150 propozycji.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników konkursu i dziękujemy uczestnikom za wszystkie pomysły – powiedział Wojciech Andrzejewski, wiceprezes P.R.E.S.C.O. GROUP. Mimo iż konkurs trwał niewiele ponad tydzień, spłynęło do nas wiele ciekawych propozycji. Jury konkursowe wybrało pomysł zgłoszony przez Pana Michała Igłę, gdyż w bardzo dobry sposób uchwycił on zbieżność pomiędzy minerałem, który był inspiracją do tej nazwy, a przyszłym budynkiem. Onyks jako minerał jest czarny i połyskliwy. Zastosowanie go w modnej biżuterii świadczy, iż nie brakuje mu też nowoczesności i klasy, czyli cech, którymi można także opisać nasz przyszły biurowiec. Może też mieć domieszkę koloru złotawego, co stanowi nawiązanie do elewacji budynku i logo P.R.E.S.C.O. Nazwa ta w naszym przekonaniu łączy więc wiele atrybutów, które będą cechować ten obiekt. Wpisuje się też w nazewnictwo przyjęte dla wysokiej klasy obiektów biurowych w głównych miastach Polski – dodał.


 

Onyx Business Point będzie pierwszym nowoczesnym biurowcem wysokiej klasy w Pile. Zewnętrzna ściana obiektu powstanie na bazie płyt z piaskowca przeplatanych szkłem, a całość utrzymana będzie w barwach czarno-beżowych. Biurowiec składać się będzie z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 2500 mkw. Na wyższych piętrach biura zajmie spółka P.R.E.S.C.O., która przeniesie tu swoje centrum operacyjne. Powierzchnie na parterze przeznaczone zostaną natomiast dla firm oferujących usługi prawne czy finansowe, a także dla restauracji z letnim ogródkiem. Budynek ma zostać ukończony pod koniec 2014 roku.


0.0
Tagi: P.R.E.S.C.O
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra