ARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

DTZ będzie zarządzać T-Mobile Office Park

T-Mobile Office Park w Warszawie
T-Mobile Office Park w Warszawie
Firma DTZ została wybrana zarządcą najnowszego biurowego projektu firmy Ghelamco w Warszawie.

Kompleks T-Mobile Office Park został oddany do użytku w maju 2013 roku, a pod koniec czerwca wprowadził się do niego główny najemca – firma T-Mobile. Projekt oferuje niecałe 40 000 mkw. powierzchni biurowej i znajduje się w dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 12.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ghelamco właśnie nam powierzyło zarządzanie swoim najnowszym parkiem biznesowym. T-Mobile Office Park zapewnia nie tylko efektywne powierzchnie biurowe i najwyższy standard techniczny. Projekt jest również doskonałym przykładem zrównoważonego budownictwa, czego dowodem jest pierwszy w Polsce certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent, uzyskany przez budynek w lipcu tego roku. W naszym polskim portfolio zarządzamy ponad 1, 1 mln mkw. powierzchni biurowych, magazynowych i handlowych i jestem przekonana, że dzięki naszemu doświadczeniu, jak i partnerskiemu podejściu zarówno do właścicieli jak i najemców, będziemy również i w tym przypadku kreować wspólnie długoterminową wartość nieruchomości - skomentowała dr Zuzanna Paciorkiewicz, MRICS, Dyrektor, Real Estate Management Services, DTZ.

Kompleks jest jednym z pięciu ukończonych w Europie, które zdobyły certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Jednocześnie jest to pierwsza inwestycja biurowa w Polsce, która otrzymała tak wysoki wynik. Uzyskanie certyfikatu ekologicznego przez T-Mobile Office Park oznacza, iż Ghelamco w swoim portfolio ma już sześć certyfikowanych obiektów biurowych. Jest to jedyny w Polsce deweloper, posiadający taką ilość powierzchni biurowych z certyfikatem BREEAM.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra