Podium Investment logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Pierwszy etap West House 1B już gotowy

West House 1B, inwestycja firmy Achicom we Wrocławiu
Budynek jest pierwszą fazą West House 1B
Kolejny biurowiec wchodzący w skład kompleksu West Forum we Wrocławiu jest już gotowy.

West House 1B powstaje w dwóch etapach, w których zrealizowane zostaną dwa budynki, połączone wspólną recepcją. Pierwszy z biurowców przeszedł pozytywnie ostatni z odbiorów i uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Już w październiku wprowadzi się do niego pierwszy najemca – firmę telekomunikacyjna Netia.

Budynek oferuje 6000 mkw., które są już wynajęte w całości. 4000 mkw. zajęła Netia, natomiast pozostałe 2000 mkw – firma OBSS, która siedzibę zajmie na początku przyszłego roku. Zakładając utrzymanie tak dobrego tempa komercjalizacji już wkrótce rozpoczniemy realizację trzeciego budynku w ramach West Forum – mówi Patryk Czernik, główny specjalista ds. wynajmu w Archicomie. Od kilku miesięcy odnotowujemy ożywienie na rynku biurowym i więcej zapytań o duże powierzchnie. Na bieżąco reagując na potrzeby rynku, już dla 1B zwiększyliśmy ilość miejsc parkingowych do wskaźnika 1:40.

Za komercjalizację oraz zarządzanie West House 1B odpowiada Knight Frank. Drugi etap budowy West House 1B, w wyniku którego dostarczone zostanie na rynek kolejne 6000 mkw. powierzchni, już jest komercjalizowany. Prowadzimy intensywne rozmowy i liczymy, że przed końcem roku uda nam się podpisać umowy najmu na przynajmniej 50 per cent powierzchni – powiedziała Dorota Kościelniak, Dyrektor Regionalna kierująca wrocławskim biurem firmy Knight Frank.

W ramach wrocławskiego kompleksu West Forum jako pierwszy (w 2008 roku) do użytku oddany został budynek West House 1A. Drugi z budynków w ramach West House 1B ma zostać ukończony w III kwartale 2014 roku – obecnie trwają zaawansowane prace budowlane. Docelowo powierzchnie biurowe w kompleksie mają zostać uzupełnione restauracjami i sklepami. Łącznie West Forum oferować będzie blisko 100 000 mkw. powierzchni w 6-8 budynkach, zrealizowanych zgodnie z wymaganiami certyfikatu LEED.


0.0
Tagi: West House
Napisz pierwszy komentarz
mantra