Kinnarps nowy

Warszawa prezentuje nieruchomości w Monachium

Miasto stołeczne Warszawa po raz trzynasty uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji Expo Real.

Propozycjami Warszawy na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji Expo Real w Monachium były trzy nieruchomości przeznaczone do sprzedaży w drodze przetargu. Wydarzenie trwało od 7 do 9 października i zgromadziło inwestorów, deweloperów, instytucje i firmy zainteresowane rynkiem nieruchomości w Europie.

Warszawa zaprezentowała na Targach trzy nieruchomości. Dwie z nich to działki niezabudowane, znajdujące się w Środmieściu przy ul. Kawalerii oraz na Pradze-Południe przy ul. Stanisława Augusta. Pierwsza z nieruchomości przeznaczona jest pod budynek biurowy z garażami podziemnymi, druga natomiast pozwala na budowę mieszkań wielorodzinnych, w tym apartamentowców, z ciągiem usługowym o charakterze rekreacyjno-sportowym.

Trzecią z nieruchomości jest teren zabudowany stuletnią kamienicą przy ul. Złotej 83. Powstała ona w latach 1896-1899 i w okresie świetności charakteryzowała się eklektycznym wystrojem elewacji, zniszczonym w latach 60. XX wieku. Na sześciu kondygnacjach budynku znajdują się lokale mieszkalne i użytkowe.

Warszawa prezentowała się na stoisku o powierzchni 70 mkw, znajdującym się obok stoisk Łodzi, Krakowa i regionu kujawsko-pomorskiego. Sąsiadowała z miastami takimi jak Barcelona, Praga czy Amsterdam, a także z firmami związanymi z rynkiem nieruchomości – Jones Lang LaSalle czy Cushman & Wakefield.

Na warszawskim stoisku zaprezentowały się również firmy inwestujące na stołecznym rynku - BBI Development NFI S.A, PP Porty Lotnicze, Capital Park Group S.A., Ghelamco Poland, Elbfonds Development Sp. z o.o. oraz Ambasada RP w Berlinie.

Poniżej firm zawierający ofertę inwestycyjną Warszawy na Targach EXPO REAL 2013:


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz