bcb wrzesień 2020

Zbliża się największe spotkanie branży biurowej w Polsce

Już w najbliższą środę, 23 października, rozpocznie się dwudniowa konferencja Biurowce w Polsce, organizowana przez Nowy Adres S.A.

W ciągu najbliższych dwóch lat rynki biurowe w Polsce powiększą się skokowo o około 20 proc. Wskaźniki makroekonomiczne nie nastrajają jednak optymistycznie – czy więc powinniśmy martwić się o kryzys nadpodaży? Odpowiedzi na to i wiele innych pytań szukać będą uczestnicy 6. edycji konferencji Biurowce w Polsce. To organizowane przez Nowy Adres S.A. wydarzenie jest najważniejszym i niezwykle prestiżowym spotkaniem branży biurowej w Polsce. Odbędzie się w formule dwudniowej – 23 i 24 października 2013 roku, w hotelu Marriott w Warszawie.

Konferencja zgromadzi ponad 40 prelegentów oraz blisko 250 uczestników czynnie działających na polskim rynku biurowym.

Pierwszy dzień rozpocznie się od wykładu wprowadzającego Kevina Turpina, Dyrektora Działu Badań Rynku i Doradztwa w Europie Środkowo -Wschodniej, Jones Lang LaSalle, który zastanowi się, czy tak wysoka podaż nie przerodzi się w kryzys. Następnie prelegenci i paneliści poruszą kwestię obecnej sytuacji na rynku w Polsce, a także zaprezentują sytuację w kontekście rynku międzynarodowego. Dotknięte zostaną również zagadnienia związane m.in. z finansowaniem, renegocjacjami umów i certyfikatami ekologicznymi BREEAM, LEED, DGNB i EU GreenBuilding. Dzień zakończy się uroczystym bankietem.

W czwartek Damian Harrington, Szef Działu Research na CEE, Colliers International rozpocznie spotkanie wykładem „Bułgaria, Rumunia, Czechy, Ukraina - rywale Polski w walce o najemców z sektora BPO. W czym nas przewyższają, jakie są nasze przewagi?”. Następnie prelegenci podejmą kwestie dotyczące m.in. dostosowywania przestrzeni biurowych do zmian wymuszanych przez upowszechnianie się modelu telepracy czy też pól, na jakich starsze obiekty biurowe mogą rywalizować o najemców z najnowocześniejszymi projektami.


0.0
Napisz pierwszy komentarz