GTV Lighting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoCity Space logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoBusiness House logoGhelamco Poland logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoOnyx Business Point logoGłówka Pracuje logoEcho Investment logoCHB14 logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoNowy Styl Group logoTorus logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoSpectra Development logoPRO-INVEST S.A. logoAluprof S.A. logoCity Office logoSchüco International Polska logoOlivia Business Centre logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Zadyszka w stolicy, przyspieszenie w regionach

Jak długo potrwa czas najemców w Warszawie? Czy inwestowanie na rynkach regionalnych jest bezpieczne w długiej perspektywie? Odpowiedzi poznamy już niebawem na VII konferencji Biurowce w Polsce.

W dniach 20-21 października hotel Hilton w Warszawie zamieni się w platformę spotkań blisko 50 prelegentów reprezentujących różne, czasem skrajne poglądy i opinie na temat sektora biurowego w Polsce z ponad 300 uczestnikami. Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dziennikarze branżowi, analitycy oraz przedstawiciele największych firm z sektora. Wszyscy podyskutują o przyszłości Polskiego rynku nieruchomości biurowych, który w ostatnim czasie przechodzi gwałtowne zmiany.

 

Jak dowodzą dane firmy JLL – obecnie odsetek pustostanów w Warszawie przekracza 13 proc., a biorąc pod uwagę, że do końca 2015 r. do użytku zostanie oddanych nawet 600 000 mkw. nowych powierzchni, istnieją obawy, że wskaźnik ten nadal będzie się powiększał. Dla odmiany - na duże zyski mogą liczyć ci, którzy postawili na rynki regionalne, w których nadzwyczaj szybko rozwija się sektor BPO. W miastach takich jak Wrocław, Kraków, Łódź i Trójmiasto coraz chętniej inwestują zarówno polscy, jak i zagraniczni przedsiębiorcy.

 

Nad kwestiami dotyczącymi przemian i rozwoju krajowego rynku biurowego pochylą się uczestnicy konferencji „Biurowce w Polsce”, organizowanej przez Nowy Adres SA. Poszczególne panele i prezentacje będą dotyczyły najbardziej istotnych zagadnień i problemów dzisiejszego rynku. Podczas obu dni konferencji jej uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku. Dzięki specjalnemu programowi Match Maker można umówić się na indywidualne spotkanie ze wszystkimi uczestnikami konferencji.

 

Więcej informacji o konferencji i jej szczegółowy program można znaleźć na stronie:

http://konferencje.nowyadres.pl/pl/biurowce-w-polsce

Napisz pierwszy komentarz
mantra