Archicom logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoLobos Nieruchomości logoHAVRE Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDorbud S.A. logoPartner Capital Group logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOnyx Business Point logoTorus logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Zadyszka w stolicy, przyspieszenie w regionach

Jak długo potrwa czas najemców w Warszawie? Czy inwestowanie na rynkach regionalnych jest bezpieczne w długiej perspektywie? Odpowiedzi poznamy już niebawem na VII konferencji Biurowce w Polsce.

W dniach 20-21 października hotel Hilton w Warszawie zamieni się w platformę spotkań blisko 50 prelegentów reprezentujących różne, czasem skrajne poglądy i opinie na temat sektora biurowego w Polsce z ponad 300 uczestnikami. Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dziennikarze branżowi, analitycy oraz przedstawiciele największych firm z sektora. Wszyscy podyskutują o przyszłości Polskiego rynku nieruchomości biurowych, który w ostatnim czasie przechodzi gwałtowne zmiany.

 

Jak dowodzą dane firmy JLL – obecnie odsetek pustostanów w Warszawie przekracza 13 proc., a biorąc pod uwagę, że do końca 2015 r. do użytku zostanie oddanych nawet 600 000 mkw. nowych powierzchni, istnieją obawy, że wskaźnik ten nadal będzie się powiększał. Dla odmiany - na duże zyski mogą liczyć ci, którzy postawili na rynki regionalne, w których nadzwyczaj szybko rozwija się sektor BPO. W miastach takich jak Wrocław, Kraków, Łódź i Trójmiasto coraz chętniej inwestują zarówno polscy, jak i zagraniczni przedsiębiorcy.

 

Nad kwestiami dotyczącymi przemian i rozwoju krajowego rynku biurowego pochylą się uczestnicy konferencji „Biurowce w Polsce”, organizowanej przez Nowy Adres SA. Poszczególne panele i prezentacje będą dotyczyły najbardziej istotnych zagadnień i problemów dzisiejszego rynku. Podczas obu dni konferencji jej uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku. Dzięki specjalnemu programowi Match Maker można umówić się na indywidualne spotkanie ze wszystkimi uczestnikami konferencji.

 

Więcej informacji o konferencji i jej szczegółowy program można znaleźć na stronie:

http://konferencje.nowyadres.pl/pl/biurowce-w-polsce

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra