Business House logoVantage Development S.A. logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoRIS Kotes logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKwiaty dla biura logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Zadyszka w stolicy, przyspieszenie w regionach

Jak długo potrwa czas najemców w Warszawie? Czy inwestowanie na rynkach regionalnych jest bezpieczne w długiej perspektywie? Odpowiedzi poznamy już niebawem na VII konferencji Biurowce w Polsce.

W dniach 20-21 października hotel Hilton w Warszawie zamieni się w platformę spotkań blisko 50 prelegentów reprezentujących różne, czasem skrajne poglądy i opinie na temat sektora biurowego w Polsce z ponad 300 uczestnikami. Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dziennikarze branżowi, analitycy oraz przedstawiciele największych firm z sektora. Wszyscy podyskutują o przyszłości Polskiego rynku nieruchomości biurowych, który w ostatnim czasie przechodzi gwałtowne zmiany.

 

Jak dowodzą dane firmy JLL – obecnie odsetek pustostanów w Warszawie przekracza 13 proc., a biorąc pod uwagę, że do końca 2015 r. do użytku zostanie oddanych nawet 600 000 mkw. nowych powierzchni, istnieją obawy, że wskaźnik ten nadal będzie się powiększał. Dla odmiany - na duże zyski mogą liczyć ci, którzy postawili na rynki regionalne, w których nadzwyczaj szybko rozwija się sektor BPO. W miastach takich jak Wrocław, Kraków, Łódź i Trójmiasto coraz chętniej inwestują zarówno polscy, jak i zagraniczni przedsiębiorcy.

 

Nad kwestiami dotyczącymi przemian i rozwoju krajowego rynku biurowego pochylą się uczestnicy konferencji „Biurowce w Polsce”, organizowanej przez Nowy Adres SA. Poszczególne panele i prezentacje będą dotyczyły najbardziej istotnych zagadnień i problemów dzisiejszego rynku. Podczas obu dni konferencji jej uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku. Dzięki specjalnemu programowi Match Maker można umówić się na indywidualne spotkanie ze wszystkimi uczestnikami konferencji.

 

Więcej informacji o konferencji i jej szczegółowy program można znaleźć na stronie:

http://konferencje.nowyadres.pl/pl/biurowce-w-polsce


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra