Giant

Biurowce w Polsce za nami

Relacja

Stoisko RD Bud podczas konferencji Biurowce w Polsce
Stoisko RD Bud podczas konferencji Biurowce w Polsce
Aktualna sytuacja na rynku powierzchni biurowych była motywem przewodnim konferencji „Biurowce w Polsce”.

Organizowane przez Nowy Adres S.A. wydarzenie odbyło się w Warsaw Hotel Hilton. Część merytoryczną konferencji otworzył wykład „Kto to wszystko wynajmie? Polski rynek biurowy w obliczu nadpodaży powierzchni biurowej”, którego kontynuacją był panel dyskusyjny, dotyczący trendów i kierunków rozwoju stołecznego rynku. Wśród podjętych tematów pojawiła się tu również aktualna oferta banków dla deweloperów, realizujących projekty biurowe.

 

Drugi dzień konferencji upłynął pod znakiem wystąpień przedstawicieli branży, a na jego zakończenie eksperci poddali analizie sytuację na poznańskim rynku biurowym, którego popularność jest z roku na rok coraz większa.

 

Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów, którzy w dniach 20-21 października 2014 r. podjęli branżową dyskusję znaleźli się m.in. dziennikarze, analitycy i przedstawiciele polskiego rynku powierzchni biurowych.

 

Konferencja „Biurowce w Polsce” to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej. Dla Generalnego Wykonawcy, specjalizującego się w budowie i modernizacji nieruchomości, udział w takim wydarzeniu to nie tylko szansa do rozmów z deweloperami, właścicielami i zarządcami biurowców czy architektami, ale również sposobność do zgłębienia własnej wiedzy o rynku, którego jest się uczestnikiem – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o.


0.0
Napisz pierwszy komentarz