Interbiuro - duży

Colliers agentem biurowca Lumen

Firma Colliers International została wybrana na współwyłącznego agenta do spraw komercjalizacji biurowca Lumen w Warszawie.

Biurowce Lumen i Skylight, wraz z centrum handlowym i parkingiem podziemnym, wchodzą w skład kompleksu Złote Tarasy, zlokalizowanego w centrum Warszawy. Inwestycja została ukończona w 2007 roku. Lumen składa się z dwóch połączonych przeszklonymi przejściami budynków: A (od strony zachodniej) oraz B (od strony wschodniej). Obiekt oferuje łącznie około 23 500 mkw. powierzchni biurowej na ośmiu piętrach. Powierzchnia typowego pietra wynosi około 2900 mkw.

Lumen to jeden z najbardziej prestiżowych adresów biurowych w Warszawie, cieszący się dużym zainteresowaniem polskich i globalnych firm. Najemcy, którzy poszukują powierzchni w centrum Warszawy w nowoczesnych i elastycznych, a jednocześnie strategicznie zlokalizowanych, prestiżowych projektach z pewnością powinni wziąć pod uwagę tę nieruchomość. Jestem przekonana, że Lumen w kolejnych latach będzie cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców – powiedziała Ewelina Kałużna, Dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych – Reprezentacja Właściciela w Colliers International.

Biurowiec znajduje się w Centralnym Obszarze Biznesu w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Powierzchnie w budynku wyposażone są w rozwiązania takie jak skomputeryzowany system wentylacji HVAC umożliwiający mikrozarządzanie temperaturą w ramach powierzchni najemcy czy wykorzystanie specjalnych materiałów izolujących, redukujących zewnętrzny hałas i zapewniających komfort pracy. Najemcami biurowca Lumen są takie firmy jak: Mars Polska, SEB Leasing, DTZ, Hays, Banco Espirito Santo de Investmento, InOffice, XL Energy Marketing, Michael Page International, Linie Lotnicze Emirates, ProLogis, Solidex, oraz PGE Energia Natury. Drugim agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku jest Jones Lang LaSalle.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra