Interbiuro - duży

BNP Paribas RE agentem Atrium Tower

BNP Paribas Real Estate został wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca Atrium Tower w Warszawie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego , że BNP Paribas Real Estate odpowiada za komercjalizację powierzchni w Atrium Tower. BNP Paribas Real Estate zarządza również tym budynkiem. Dzięki temu doskonale zna nieruchomość i może szybko reagować na potrzeby obecnych i przyszłych najemców powierzchni – powiedział Tim Hennes, Head of Asset Management CEE w AEW Europe.


 

Biurowiec Atrium Tower znajduje się przy Al. Jana Pawła II 25 w Warszawie. Oferuje 11 234 mkw. powierzchni biurowej. Budynek znajduje się w pobliżu licznych przystanków tramwajowych, autobusowych i stacji rowerowych, a przyszłości – przystanku II linii metra.


 

Powierzchnia w Atrium Tower to doskonała oferta dla najemców, którym zależy na dobrej lokalizacji w ścisłym centrum stolicy i wysokiej jakości w dobrej cenie - mówi Michał Orlowski, Dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Właściciela, BNP Paribas Real Estate. W ostatnim czasie również nasza firma zdecydowała się na powiększenie zajmowanej w budynku powierzchni. Właściciel nieustannie dba o wysoką jakość powierzchni wprowadzając liczne ulepszenia. Ponadto najemcy powierzchni w Atrium Tower mają do dyspozycji liczne restauracje, sklepy, czy też przychodnie medyczną, które to punkty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Budynek oferuje również możliwość ekspozycji loga firmy w atrakcyjnym miejscu: fasada budynku jest bardzo dobrze widoczna z Al. Jana Pawła – jednej z głównych ulic Warszawy – opisuje.


 

Jak dodaje Tomasz Humienny, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate: Każdy najemca powierzchni w Atrium Tower skorzystać może z elastycznego podejścia AEW Europe do zarządzania tym aktywem – firma wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów.


2.0
Napisz pierwszy komentarz