Nowy najemca niebawem w Bobrowieckiej 8

|
Bobrowiecka 8
Bobrowiecka 8
Wraz z początkiem nowego roku do biurowca na warszawskim Mokotowie wprowadzi się firma z sektora specjalistycznych usług IT. Evernex zajmie około 300 mkw.

Na biurowiec Bobrowiecka 8 składa się niemal 25 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej. Budynek wchodzi w skład większego Kompleksu Bobrowiecka, do którego wlicza się biurowiec Bobrowiecka 6 oraz apartamentowiec Bobrowiecka 10. Jego użytkownicy mogą skorzystać z różnorodnej oferty usługowej, ponieważ w budynkach przy ul. Bobrowieckiej znajdują się sieciowe sklepy spożywcze, restauracje i kawiarnie. Biurowiec Bobrowiecka 8 również oferuje ponad 2 500 mkw. powierzchni usługowej.

O wyborze Bobrowieckiej 8 przesądziły nie tylko standard budynku, jego lokalizacja i parametry finansowe najmu. Istotna była również taka możliwość zaplanowania nowego biura, która w pełni będzie wykorzystywać potencjał dostępnej powierzchni. Dzięki konsultacjom – w które włączony został zagraniczny zarząd firmy iw całym procesie odgrywał duże znaczenie – finalnie udało się nam wypracować projekt nowoczesnego, komfortowego i ekonomicznego środowiska pracy – komentowała Magdalena Waszkiewicz, Młodszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

W kompleksie Bobrowiecka którym architektura połączona została z zielenią. Deweloper i architekci, którzy byli odpowiedzialni za jej aranżację zasadzili duże drzewa i krzewy, które pracownikom okolicznych biur zapewniają zielone otoczenie zachęcające do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Wraz z rozwojem branży IT w Polsce, rosną oczekiwania pracowników. Dla naszego zespołu poszukiwaliśmy rozwiązania, które zapewni poprawę standardu środowiska pracy. Jednocześnie ważna dla nas była lokalizacja nowego biura w niedalekiej odległości od obecnego adresu. Budynek przy ulicy Bobrowieckiej był dla nas najlepszym wyborem. – mówił Alan Kozik, Regional Sales Manager, Evernex.

Najemcę w przeprowadzeniu transakcji wspierała firma doradcza BNP Paribas Real Estate Poland.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc firmie Evernex w realizacji projektu. Proces znalezienia nowej powierzchni biurowej wymagał od nas opracowania kompleksowej analizy możliwych scenariuszy tak, aby finalnie powierzchnia odpowiadała potrzebom klienta – dodała Małgorzata Małecka, konsultant z Działu Wynajmu Powierzchni Biurowej, BNP Paribas Real Estate Poland.


0.0
Napisz pierwszy komentarz