Art-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoOlivia Business Centre logoTorus logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoArchicom logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Spółka KAN z nową siedzibą

Nowa siedziba firmy KAN
Nowa siedziba firmy KAN
Działająca w branży sanitarno-grzewczej Grupa KAN wprowadziła się do nowego biurowca w Białymstoku.

Grupa KAN jest uznaną firmą zajmującą się produkcją rozwiązań systemowych, przeznaczonych do budowy instalacji grzewczych, wody użytkowej, przeciwpożarowych i technologicznych. W ostatnich latach spółka przeprowadziła wiele inwestycji, dotyczących rozwoju produkcji i wprowadzania nowych produktów na rynek. W tym celu zbudowano nowoczesne hale produkcyjne i magazynowe, a także dokonano zakupu wysoko-technologicznych urządzeń i rozbudowano laboratorium badawcze. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy jest oddanie do użytku trzypiętrowego budynku biurowo-administracyjnego.

 

W nowym obiekcie zostały zapewnione komfortowe warunki pracy dla 120 pracowników spółki KAN. Biurowiec dysponuje 2000 mkw. powierzchni, a do jego budowy wykorzystano blisko 3300 metrów sześciennych betonu. Został on opleciony ponad 10 km kabli instalacji elektrycznej i 35 km przewodów instalacji teletechnicznych. W budynku nie zabrakło systemów klimatyzacji i instalacji grzewczych.

 

Budynek powstał zgodnie z aktualnymi trendami w budownictwie: z zastosowaniem energooszczędnych i przyjaznych środowisku materiałów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Na zewnątrz i wewnątrz biurowca użyto naturalnych materiałów – kamienia i drewna. W nowej siedzibie Grupy KAN wykorzystano również rozwiązania techniczne dostępne w ramach systemu KAN-therm.

 

Firma planuje już kolejne inwestycje, takie jak budowa nowoczesnego Centrum Logistyczno-Produkcyjnego, składającego się z hal produkcyjnych, magazynowych oraz budynku socjalno-biurowego.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra