Spółka KAN z nową siedzibą

Nowa siedziba firmy KAN
Nowa siedziba firmy KAN
Działająca w branży sanitarno-grzewczej Grupa KAN wprowadziła się do nowego biurowca w Białymstoku.

Grupa KAN jest uznaną firmą zajmującą się produkcją rozwiązań systemowych, przeznaczonych do budowy instalacji grzewczych, wody użytkowej, przeciwpożarowych i technologicznych. W ostatnich latach spółka przeprowadziła wiele inwestycji, dotyczących rozwoju produkcji i wprowadzania nowych produktów na rynek. W tym celu zbudowano nowoczesne hale produkcyjne i magazynowe, a także dokonano zakupu wysoko-technologicznych urządzeń i rozbudowano laboratorium badawcze. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy jest oddanie do użytku trzypiętrowego budynku biurowo-administracyjnego.

 

W nowym obiekcie zostały zapewnione komfortowe warunki pracy dla 120 pracowników spółki KAN. Biurowiec dysponuje 2000 mkw. powierzchni, a do jego budowy wykorzystano blisko 3300 metrów sześciennych betonu. Został on opleciony ponad 10 km kabli instalacji elektrycznej i 35 km przewodów instalacji teletechnicznych. W budynku nie zabrakło systemów klimatyzacji i instalacji grzewczych.

 

Budynek powstał zgodnie z aktualnymi trendami w budownictwie: z zastosowaniem energooszczędnych i przyjaznych środowisku materiałów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Na zewnątrz i wewnątrz biurowca użyto naturalnych materiałów – kamienia i drewna. W nowej siedzibie Grupy KAN wykorzystano również rozwiązania techniczne dostępne w ramach systemu KAN-therm.

 

Firma planuje już kolejne inwestycje, takie jak budowa nowoczesnego Centrum Logistyczno-Produkcyjnego, składającego się z hal produkcyjnych, magazynowych oraz budynku socjalno-biurowego.


0.0
Napisz pierwszy komentarz