Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Ambassador pod pieczą CBRE

Ambassador w Warszawie
Ambassador w Warszawie
Firma CBRE została wybrana na zarządcę biurowca Ambassador, zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie.

CBRE pełni również rolę wiodącego agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Ambassadora.

 

Biurowiec wchodzi w skład kompleksu biurowego Ocean Business Park, który mieści się przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie. Ambassador dysponuje ok. 14 900 mkw. powierzchni biurowej, a także ok. 1000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Użytkownicy korzystać mogą z 298 miejsc postojowych dla samochodów na czteropoziomowym parkingu podziemnym. Inwestorem projektu jest deweloper Kronos Real Estate.

 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozszerzenia współpracy z Kronos Real Estate. Po sukcesie komercjalizacyjnym budynku Ambassador, który głównie dzięki współpracy z CBRE został wynajęty w 100 proc., jesteśmy pewni, że również zarządzanie budynkiem przez naszą firmę przyniesie wiele korzyści zarówno inwestorowi, jak i przyczyni się do uzyskania zadowolenia najemców – komentuje Iwona Małopolska, Senior Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE

 

 

W Ambassadorze siedziby mają takie firmy jak: Ipsos, Electronic Arts, DSV, Coty Polska, CBRE Corporate Outsourcing, AECOM oraz Gras Savoye Polska. Od września 2013 roku w budynku funkcjonuje również dwujęzyczne przedszkole dla dzieci.

 

CBRE w Polsce zarządza 29 nieruchomościami biurowymi, magazynowymi, handlowymi i wielofunkcyjnymi. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 700 000 mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra