Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Colliers zarządza budynkami Immofinanz

Crown Tower w Warszawie
Crown Tower w Warszawie
Firma Colliers International wygrała przetarg na zarządzanie jedenastoma nieruchomościami z portfela Immofinanz Group.

W ramach zarządzanych jedenastu nieruchomości znajdują się nieruchomości biurowe i przemysłowe zlokalizowane w Polsce, Bułgarii i na Węgrzech, których łączna powierzchnia przekracza 167 000 mkw. GLA.

 

Do portfela zarządzanych budynków przez Colliers w Polsce dołączyło pięć warszawskich obiektów biurowych oraz dwa parki logistyczne – jeden zlokalizowany w Warszawie, a drugi na Śląsku. Całkowita powierzchnia nieruchomości Immofinanz Group w Polsce będących pod zarządzaniem przez Colliers, wynosi ponad 86 000 mkw. GLA. Wśród inwestycji biurowych wymienić można biurowce klasy A, takie jak IO-1 (ponad 22 000 mkw. GLA), Crown Point (10 500 mkw. GLA) czy też Crown Tower (ponad 8000 mkw, GLA).

 

Nieruchomości na Węgrzech to trzy obiekty przemysłowe znajdujące się w Budapeszcie, wśród których wymienić można m.in. Pharma Park. Łącznie Colliers przejął zarządzanie nad 71 000 mkw. GLA powierzchni z portfela Immofinanz na Węgrzech.

 

Ostatnią z przejętych nieruchomości jest biurowiec w Sofii (stolica Bułgarii), mający prawie 10 000 mkw. GLA powierzchni najmu.

 

Colliers International w Europie Wschodniej zarządza 79 nieruchomościami, których łączna powierzchnia wynosi ponad 1,3 mln mkw, a wartość – ponad 3 mld euro. W Polsce firma ma pod swoją pieczą 58 nieruchomości. Ich łączna powierzchnia przekracza 900 000 mkw. GLA. Obiekty zlokalizowane są głównie w Warszawie, lecz również w Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Colliers International zarządza zarówno nieruchomościami biurowymi, jak i magazynowymi i handlowymi.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra