Olivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTétris Poland logoSpectra Development logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoRIS Kotes logoCity Space logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

CBRE skomercjalizuje Szklany Dom

Szklany Dom we Wrocławiu
Szklany Dom we Wrocławiu
Firma doradcza CBRE została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem i marketing wrocławskiego kompleksu.

Firma CBRE odpowiedzialna będzie za komercjalizację i marketing komercyjnego obiektu we Wrocławiu.

 

Szklany Dom jest nieruchomością o charakterze komercyjnym z powierzchniami handlowymi na parterze. W skład inwestycji wchodzą dwa budynki oferujące ponad 5300 mkw. powierzchni biurowej. Kompleks znajduje się u zbiegu ul. Świdnickiej i Pl. Teatralnego w centrum Wrocławia. Obiekt ma zostać oddany do użytku w październiku 2014 r.

 

Cieszymy się, że właściciel powierzył CBRE komercjalizację swojej nieruchomości. Szklany Dom jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych budynków komercyjnych w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w atrakcyjnej części miasta, w sąsiedztwie głównych obiektów kultury: Opery Wrocławskiej, Teatru Lalek, nowopowstającego Narodowego Forum Muzyki oraz licznych obiektów handlowych i hoteli. Jesteśmy przekonani, że budynek wkrótce zapełni się prestiżowymi najemcami – twierdzi Paweł Boczar, Starszy Negocjator z wrocławskiego działu powierzchni biurowych w CBRE.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra