Tętnowski Development Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOnyx Business Point logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCity Office logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoTétris Poland logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCHB14 logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGłówka Pracuje logoArchicom logoOmnitech Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Unibep wybuduje w Rosji kompleks za 140 mln zł

Kompleks apartamentowo-biurowy, który Unibep zbuduje w Rosji
Kompleks ma zostać ukończony w czwartym kwartale 2015 r.
Spółka Unibep podpisała kontrakt na budowę kompleksu biurowo-apartamentowego w rosyjskim mieście Tiumeń.

Kontrakt opiewa na kwotę ponad 140 mln zł i zawarty został z ООО «MPF «Złote Klucze». Jest to największa umowa podpisana w tym roku przez Unibep na rynkach eksportowych. W ramach kontraktu firma ma zrealizować kompleks w mieście Tiumeń w Rosji, przy granicy z Kazachstanem.

 

Budownictwo eksportowe zawsze stanowiło istotny element biznesowy w Grupie Unibep. Kolejne podpisywane kontrakty, w tym ten w Tiumeniu, to kontynuacja długich prac nad ofertowaniem i ciężkich negocjacji – mówi Jan Mikołuszko, Prezes Zarządu Unibep S.A.

 

Kompleks składać się będzie z dwóch budynków oferujących ok. 8700 mkw. powierzchni użytkowej każdy. W ramach inwestycji powstanie 99 apartamentów oraz 16 300 mkw. powierzchni biurowej. Na parterze budynków nie zabraknie lokali usługowych z kawiarniami, restauracjami i częścią handlową. Przestrzeń między apartamentowcem i biurowcem zostanie zagospodarowana i otoczona tarasami. Za przebiegającą obok ulicą przewidziano również część parkową. Użytkownicy kompleksu korzystać będą mogli z parkingu podziemnego oferującego 360 miejsc postojowych. Zakończenie budowy zaplanowane zostało na czwarty kwartał 2015 r.

 

To bardzo duży i wymagający kontrakt ale jednocześnie bardzo ciekawy. Po raz pierwszy Unibep wschodzi z realizacją prestiżowej inwestycji na Syberię. Inwestor oczekuje od nas wyższej jakości wykonawstwa i współpracy technicznej niż obecnie realizowane przez niego na tym rynku. Ma klientów, którzy oczekują wysokich europejskich standardów, których dotychczasowi wykonawcy nie potrafili zapewnić - podsumowuje Jan Mikołuszko.

 

Tagi: Unibep SA
Napisz pierwszy komentarz
mantra