DEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoPodium Investment logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Unibep wybuduje w Rosji kompleks za 140 mln zł

Kompleks apartamentowo-biurowy, który Unibep zbuduje w Rosji
Kompleks ma zostać ukończony w czwartym kwartale 2015 r.
Spółka Unibep podpisała kontrakt na budowę kompleksu biurowo-apartamentowego w rosyjskim mieście Tiumeń.

Kontrakt opiewa na kwotę ponad 140 mln zł i zawarty został z ООО «MPF «Złote Klucze». Jest to największa umowa podpisana w tym roku przez Unibep na rynkach eksportowych. W ramach kontraktu firma ma zrealizować kompleks w mieście Tiumeń w Rosji, przy granicy z Kazachstanem.

 

Budownictwo eksportowe zawsze stanowiło istotny element biznesowy w Grupie Unibep. Kolejne podpisywane kontrakty, w tym ten w Tiumeniu, to kontynuacja długich prac nad ofertowaniem i ciężkich negocjacji – mówi Jan Mikołuszko, Prezes Zarządu Unibep S.A.

 

Kompleks składać się będzie z dwóch budynków oferujących ok. 8700 mkw. powierzchni użytkowej każdy. W ramach inwestycji powstanie 99 apartamentów oraz 16 300 mkw. powierzchni biurowej. Na parterze budynków nie zabraknie lokali usługowych z kawiarniami, restauracjami i częścią handlową. Przestrzeń między apartamentowcem i biurowcem zostanie zagospodarowana i otoczona tarasami. Za przebiegającą obok ulicą przewidziano również część parkową. Użytkownicy kompleksu korzystać będą mogli z parkingu podziemnego oferującego 360 miejsc postojowych. Zakończenie budowy zaplanowane zostało na czwarty kwartał 2015 r.

 

To bardzo duży i wymagający kontrakt ale jednocześnie bardzo ciekawy. Po raz pierwszy Unibep wschodzi z realizacją prestiżowej inwestycji na Syberię. Inwestor oczekuje od nas wyższej jakości wykonawstwa i współpracy technicznej niż obecnie realizowane przez niego na tym rynku. Ma klientów, którzy oczekują wysokich europejskich standardów, których dotychczasowi wykonawcy nie potrafili zapewnić - podsumowuje Jan Mikołuszko.

 


0.0
Tagi: Unibep SA
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra