Podium Investment logoTorus logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoCity Space logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLC Corp S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Unibep wybuduje w Rosji kompleks za 140 mln zł

Kompleks apartamentowo-biurowy, który Unibep zbuduje w Rosji
Kompleks ma zostać ukończony w czwartym kwartale 2015 r.
Spółka Unibep podpisała kontrakt na budowę kompleksu biurowo-apartamentowego w rosyjskim mieście Tiumeń.

Kontrakt opiewa na kwotę ponad 140 mln zł i zawarty został z ООО «MPF «Złote Klucze». Jest to największa umowa podpisana w tym roku przez Unibep na rynkach eksportowych. W ramach kontraktu firma ma zrealizować kompleks w mieście Tiumeń w Rosji, przy granicy z Kazachstanem.

 

Budownictwo eksportowe zawsze stanowiło istotny element biznesowy w Grupie Unibep. Kolejne podpisywane kontrakty, w tym ten w Tiumeniu, to kontynuacja długich prac nad ofertowaniem i ciężkich negocjacji – mówi Jan Mikołuszko, Prezes Zarządu Unibep S.A.

 

Kompleks składać się będzie z dwóch budynków oferujących ok. 8700 mkw. powierzchni użytkowej każdy. W ramach inwestycji powstanie 99 apartamentów oraz 16 300 mkw. powierzchni biurowej. Na parterze budynków nie zabraknie lokali usługowych z kawiarniami, restauracjami i częścią handlową. Przestrzeń między apartamentowcem i biurowcem zostanie zagospodarowana i otoczona tarasami. Za przebiegającą obok ulicą przewidziano również część parkową. Użytkownicy kompleksu korzystać będą mogli z parkingu podziemnego oferującego 360 miejsc postojowych. Zakończenie budowy zaplanowane zostało na czwarty kwartał 2015 r.

 

To bardzo duży i wymagający kontrakt ale jednocześnie bardzo ciekawy. Po raz pierwszy Unibep wschodzi z realizacją prestiżowej inwestycji na Syberię. Inwestor oczekuje od nas wyższej jakości wykonawstwa i współpracy technicznej niż obecnie realizowane przez niego na tym rynku. Ma klientów, którzy oczekują wysokich europejskich standardów, których dotychczasowi wykonawcy nie potrafili zapewnić - podsumowuje Jan Mikołuszko.

 


0.0
Tagi: Unibep SA
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra