HAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoBusiness House logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoTorus logoRIS Kotes logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wybrano zarządcę krakowskiej inwestycji Skanska

Kapelanka 42 w Krakowie
Kapelanka 42 w Krakowie
Firma doradcza CBRE została zarządcą kolejnej inwestycji biurowej w Krakowie – kompleksu Kapelanka 42.

Wczoraj podaliśmy, że firma CBRE została wybrana na zarządcę Nowej Kamienicy w Krakowie. Dzisiaj doradca poinformował, że pod jego pieczą będzie również kompleks Kapelanka 42, realizowany przez Skanska Property Poland u zbiegu ul. Kapelanka i Kobierzyńskiej w Krakowie.

 

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Podgórze i składać się będzie z dwóch budynków klasy A, łącznie oferujących ok. 30 000 mkw. powierzchni. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2014 r. Obiekt jest precertyfikowany w systemie certyfikacji ekologicznej LEED na poziomie Gold. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada biuro Medusa Group, natomiast generalnym wykonawcą jest Skanska S.A.

 

Cieszymy się, że Skanska Property Poland powierzyła nam kolejny swój projekt – zarządzanie nieruchomością biurową Kapelanka 42 w Krakowie. Obecnie CBRE zarządza największą liczbą metrów kwadratowych spośród wszystkich agencji działających na krakowskim rynku. Zarządzamy Galerią Kazimierz, Nową Kamienicą, a teraz wzmacniamy nasz portfel o biura klasy A z wiodącym inwestorem na rynku. Pozwala nam to na stałe zadomowić się na krakowskim rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi - powiedziała Iwona Małopolska, Starszy Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra