Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTorus logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSchüco International Polska logoLC Corp S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGhelamco Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTERBIURO logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Wybrano zarządcę krakowskiej inwestycji Skanska

Kapelanka 42 w Krakowie
Kapelanka 42 w Krakowie
Firma doradcza CBRE została zarządcą kolejnej inwestycji biurowej w Krakowie – kompleksu Kapelanka 42.

Wczoraj podaliśmy, że firma CBRE została wybrana na zarządcę Nowej Kamienicy w Krakowie. Dzisiaj doradca poinformował, że pod jego pieczą będzie również kompleks Kapelanka 42, realizowany przez Skanska Property Poland u zbiegu ul. Kapelanka i Kobierzyńskiej w Krakowie.

 

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Podgórze i składać się będzie z dwóch budynków klasy A, łącznie oferujących ok. 30 000 mkw. powierzchni. Zakończenie budowy planowane jest na trzeci kwartał 2014 r. Obiekt jest precertyfikowany w systemie certyfikacji ekologicznej LEED na poziomie Gold. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada biuro Medusa Group, natomiast generalnym wykonawcą jest Skanska S.A.

 

Cieszymy się, że Skanska Property Poland powierzyła nam kolejny swój projekt – zarządzanie nieruchomością biurową Kapelanka 42 w Krakowie. Obecnie CBRE zarządza największą liczbą metrów kwadratowych spośród wszystkich agencji działających na krakowskim rynku. Zarządzamy Galerią Kazimierz, Nową Kamienicą, a teraz wzmacniamy nasz portfel o biura klasy A z wiodącym inwestorem na rynku. Pozwala nam to na stałe zadomowić się na krakowskim rynku zarządzania nieruchomościami komercyjnymi - powiedziała Iwona Małopolska, Starszy Dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w CBRE.

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra