Porto Office B Sp. z o.o. logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCHB14 logoTorus logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoALLCON INVESTMENT logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPRO-INVEST S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHexagon logoLobos Nieruchomości logoWOMAK HOLDING logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoEcho Investment logoCOTEX Office Centre logoKart Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoSchüco International Polska logoSawig Invest Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTriGranit Corporation logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Space logoNowy Styl Group logoEcophon Saint-Gobain logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Spore zainteresowanie biurami w OVO Wrocław

Lobby biurowe w OVO Wrocław
Projekt biura w OVO Wrocław
Dwa miesiące od rozpoczęcia sprzedaży, nabywców znalazło już 20 proc. powierzchni biurowej w nietypowej inwestycji we Wrocławiu.

Powierzchnie biurowe w OVO Wrocław oferowane są nie na wynajem, lecz na sprzedaż. Nabywców znalazło już pięć lokali, co stanowi 20 proc. całkowitej dostępnej powierzchni biurowej w obiekcie. Do budynku wprowadzą się m. in. kancelarie adwokackie i notarialne.

 

OVO Wrocław charakteryzuje się nietypową, owalną formą, zaprojektowaną przez architektów z pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture. Obiekt łączy w sobie funkcje biurowe, mieszkaniowe, usługowe, a także centrum fitness i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. Powierzchnie biurowe w budynku – OVO Offices – znajdują się na trzecim piętrze. Jak zapewnia inwestor, Wings Properties Sp. z o.o., ich nabywcy będą mogli liczyć na liczne udogodnienia. Oferujemy usługę concierge, luksusowe centrum fitness, podziemny parking, a tuż pod powierzchniami biurowymi hotel Hilton z restauracją oraz sala konferencyjna. Dodatkowo biurowe lobby będzie zlokalizowane obok recepcji Hiltona. Wszystko się tutaj dopełnia – wyjaśnia Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu.

 

Całkowita powierzchnia biurowa w budynku wynosi 3850 mkw. Oferowane lokale mają od 80 do 200 mkw. powierzchni. W ofercie OVO Offices dostępne są jeszcze 23 biura. Podobnie jak w przypadku apartamentów, biura cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsce dla siebie znajdują tu kancelarie adwokackie czy biura notarialne, które kładą nacisk na prestiżową lokalizację i ekskluzywne wnętrza. To sprawi, że zwiększy się także prestiż firmy – mówi Ewa Omasta.

 

Futurystyczny projekt powstaje przy ul. Podwale 82-91, w sąsiedztwie Poczty Głównej i Parku Słowackiego. OVO Wrocław dysponować będzie 9 kondygnacjami, w tym dwoma podziemnymi. Na parterze znajdą się lokale usługowe, recepcja hotelu, restauracja i biurowe lobby. Pierwsze i drugie piętro zajmą pokoje hotelowe, na trzecim piętrze będą biura, a na trzech kolejnych kondygnacjach – luksusowe apartamenty.

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra