Dom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logoRIS Kotes logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Spore zainteresowanie biurami w OVO Wrocław

Lobby biurowe w OVO Wrocław
Projekt biura w OVO Wrocław
Dwa miesiące od rozpoczęcia sprzedaży, nabywców znalazło już 20 proc. powierzchni biurowej w nietypowej inwestycji we Wrocławiu.

Powierzchnie biurowe w OVO Wrocław oferowane są nie na wynajem, lecz na sprzedaż. Nabywców znalazło już pięć lokali, co stanowi 20 proc. całkowitej dostępnej powierzchni biurowej w obiekcie. Do budynku wprowadzą się m. in. kancelarie adwokackie i notarialne.

 

OVO Wrocław charakteryzuje się nietypową, owalną formą, zaprojektowaną przez architektów z pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture. Obiekt łączy w sobie funkcje biurowe, mieszkaniowe, usługowe, a także centrum fitness i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. Powierzchnie biurowe w budynku – OVO Offices – znajdują się na trzecim piętrze. Jak zapewnia inwestor, Wings Properties Sp. z o.o., ich nabywcy będą mogli liczyć na liczne udogodnienia. Oferujemy usługę concierge, luksusowe centrum fitness, podziemny parking, a tuż pod powierzchniami biurowymi hotel Hilton z restauracją oraz sala konferencyjna. Dodatkowo biurowe lobby będzie zlokalizowane obok recepcji Hiltona. Wszystko się tutaj dopełnia – wyjaśnia Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu.

 

Całkowita powierzchnia biurowa w budynku wynosi 3850 mkw. Oferowane lokale mają od 80 do 200 mkw. powierzchni. W ofercie OVO Offices dostępne są jeszcze 23 biura. Podobnie jak w przypadku apartamentów, biura cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsce dla siebie znajdują tu kancelarie adwokackie czy biura notarialne, które kładą nacisk na prestiżową lokalizację i ekskluzywne wnętrza. To sprawi, że zwiększy się także prestiż firmy – mówi Ewa Omasta.

 

Futurystyczny projekt powstaje przy ul. Podwale 82-91, w sąsiedztwie Poczty Głównej i Parku Słowackiego. OVO Wrocław dysponować będzie 9 kondygnacjami, w tym dwoma podziemnymi. Na parterze znajdą się lokale usługowe, recepcja hotelu, restauracja i biurowe lobby. Pierwsze i drugie piętro zajmą pokoje hotelowe, na trzecim piętrze będą biura, a na trzech kolejnych kondygnacjach – luksusowe apartamenty.


0.0
Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra