Partner Capital Group logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEcho Investment logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCity Space logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoPRO-INVEST S.A. logoLobos Nieruchomości logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOnyx Business Point logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKart Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCHB14 logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Spore zainteresowanie biurami w OVO Wrocław

Lobby biurowe w OVO Wrocław
Projekt biura w OVO Wrocław
Dwa miesiące od rozpoczęcia sprzedaży, nabywców znalazło już 20 proc. powierzchni biurowej w nietypowej inwestycji we Wrocławiu.

Powierzchnie biurowe w OVO Wrocław oferowane są nie na wynajem, lecz na sprzedaż. Nabywców znalazło już pięć lokali, co stanowi 20 proc. całkowitej dostępnej powierzchni biurowej w obiekcie. Do budynku wprowadzą się m. in. kancelarie adwokackie i notarialne.

 

OVO Wrocław charakteryzuje się nietypową, owalną formą, zaprojektowaną przez architektów z pracowni Gottesman–Szmelcman Architecture. Obiekt łączy w sobie funkcje biurowe, mieszkaniowe, usługowe, a także centrum fitness i pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton. Powierzchnie biurowe w budynku – OVO Offices – znajdują się na trzecim piętrze. Jak zapewnia inwestor, Wings Properties Sp. z o.o., ich nabywcy będą mogli liczyć na liczne udogodnienia. Oferujemy usługę concierge, luksusowe centrum fitness, podziemny parking, a tuż pod powierzchniami biurowymi hotel Hilton z restauracją oraz sala konferencyjna. Dodatkowo biurowe lobby będzie zlokalizowane obok recepcji Hiltona. Wszystko się tutaj dopełnia – wyjaśnia Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu.

 

Całkowita powierzchnia biurowa w budynku wynosi 3850 mkw. Oferowane lokale mają od 80 do 200 mkw. powierzchni. W ofercie OVO Offices dostępne są jeszcze 23 biura. Podobnie jak w przypadku apartamentów, biura cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miejsce dla siebie znajdują tu kancelarie adwokackie czy biura notarialne, które kładą nacisk na prestiżową lokalizację i ekskluzywne wnętrza. To sprawi, że zwiększy się także prestiż firmy – mówi Ewa Omasta.

 

Futurystyczny projekt powstaje przy ul. Podwale 82-91, w sąsiedztwie Poczty Głównej i Parku Słowackiego. OVO Wrocław dysponować będzie 9 kondygnacjami, w tym dwoma podziemnymi. Na parterze znajdą się lokale usługowe, recepcja hotelu, restauracja i biurowe lobby. Pierwsze i drugie piętro zajmą pokoje hotelowe, na trzecim piętrze będą biura, a na trzech kolejnych kondygnacjach – luksusowe apartamenty.

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra