Business House logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoTorus logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoEcho Investment logoArchicom logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoLC Corp S.A. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoGhelamco Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Griffin kupuje nieruchomości w centrum Warszawy

Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Spółka Griffin Group wylicytowała działki przy ul. Pańskiej i Miedzianej w Warszawie.

Inwestor wylicytował nieruchomości od Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego". Spółka zakupiła dwie działki znajdujące się przy ul. Pańskiej i Miedzianej, które łącznie zajmują ponad 16 000 mkw. powierzchni. Na ich terenie znajdują się budynki.

 

Nieruchomości bezpośrednio graniczą z terenem już posiadanym przez Griffin Group, na którym znajduje się centrum handlowe Jupiter. W obecnym kształcie ma ono funkcjonować do połowy 2017 r.

 

Zakup działek przy ul. Miedzianej i Pańskiej oznacza, że inwestor jest w posiadaniu ponad 4 ha gruntów w tym rejonie Warszawy. W tym momencie dysponujemy jedną z największych możliwych do komercyjnego wykorzystania powierzchni w centrum miasta - informuje Piotr Fijołek, Partner w Griffin Real Estate. Firma planuje na posiadanym terenie zrealizować jednoetapowy projekt komercyjny.

 

Finalizacja transakcji zakupu planowana jest do końca czerwca 2014 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra