Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoRIS Kotes logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Griffin kupuje nieruchomości w centrum Warszawy

Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Spółka Griffin Group wylicytowała działki przy ul. Pańskiej i Miedzianej w Warszawie.

Inwestor wylicytował nieruchomości od Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego". Spółka zakupiła dwie działki znajdujące się przy ul. Pańskiej i Miedzianej, które łącznie zajmują ponad 16 000 mkw. powierzchni. Na ich terenie znajdują się budynki.

 

Nieruchomości bezpośrednio graniczą z terenem już posiadanym przez Griffin Group, na którym znajduje się centrum handlowe Jupiter. W obecnym kształcie ma ono funkcjonować do połowy 2017 r.

 

Zakup działek przy ul. Miedzianej i Pańskiej oznacza, że inwestor jest w posiadaniu ponad 4 ha gruntów w tym rejonie Warszawy. W tym momencie dysponujemy jedną z największych możliwych do komercyjnego wykorzystania powierzchni w centrum miasta - informuje Piotr Fijołek, Partner w Griffin Real Estate. Firma planuje na posiadanym terenie zrealizować jednoetapowy projekt komercyjny.

 

Finalizacja transakcji zakupu planowana jest do końca czerwca 2014 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra