Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOmnitech Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoOnyx Business Point logoPartner Capital Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoSchüco International Polska logoINTERBIURO logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGTV Lighting logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoDorbud S.A. logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoLC Corp S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Griffin kupuje nieruchomości w centrum Warszawy

Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Spółka Griffin Group wylicytowała działki przy ul. Pańskiej i Miedzianej w Warszawie.

Inwestor wylicytował nieruchomości od Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego". Spółka zakupiła dwie działki znajdujące się przy ul. Pańskiej i Miedzianej, które łącznie zajmują ponad 16 000 mkw. powierzchni. Na ich terenie znajdują się budynki.

 

Nieruchomości bezpośrednio graniczą z terenem już posiadanym przez Griffin Group, na którym znajduje się centrum handlowe Jupiter. W obecnym kształcie ma ono funkcjonować do połowy 2017 r.

 

Zakup działek przy ul. Miedzianej i Pańskiej oznacza, że inwestor jest w posiadaniu ponad 4 ha gruntów w tym rejonie Warszawy. W tym momencie dysponujemy jedną z największych możliwych do komercyjnego wykorzystania powierzchni w centrum miasta - informuje Piotr Fijołek, Partner w Griffin Real Estate. Firma planuje na posiadanym terenie zrealizować jednoetapowy projekt komercyjny.

 

Finalizacja transakcji zakupu planowana jest do końca czerwca 2014 r.

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra