Torus logoLobos Nieruchomości logoOnyx Business Point logoPRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGłówka Pracuje logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCHB14 logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoCity Office logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoSpectra Development logoGhelamco Poland logoLC Corp S.A. logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Griffin kupuje nieruchomości w centrum Warszawy

Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Spółka Griffin Group wylicytowała działki przy ul. Pańskiej i Miedzianej w Warszawie.

Inwestor wylicytował nieruchomości od Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego". Spółka zakupiła dwie działki znajdujące się przy ul. Pańskiej i Miedzianej, które łącznie zajmują ponad 16 000 mkw. powierzchni. Na ich terenie znajdują się budynki.

 

Nieruchomości bezpośrednio graniczą z terenem już posiadanym przez Griffin Group, na którym znajduje się centrum handlowe Jupiter. W obecnym kształcie ma ono funkcjonować do połowy 2017 r.

 

Zakup działek przy ul. Miedzianej i Pańskiej oznacza, że inwestor jest w posiadaniu ponad 4 ha gruntów w tym rejonie Warszawy. W tym momencie dysponujemy jedną z największych możliwych do komercyjnego wykorzystania powierzchni w centrum miasta - informuje Piotr Fijołek, Partner w Griffin Real Estate. Firma planuje na posiadanym terenie zrealizować jednoetapowy projekt komercyjny.

 

Finalizacja transakcji zakupu planowana jest do końca czerwca 2014 r.

Napisz pierwszy komentarz
mantra