Sawig Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHexagon logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoSchüco International Polska logoTorus logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoEcophon Saint-Gobain logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTriGranit Corporation logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoPRO-INVEST S.A. logoALLCON INVESTMENT logoWOMAK HOLDING logoCHB14 logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Griffin kupuje nieruchomości w centrum Warszawy

Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Centrum handlowe Jupiter, źródło: www.jupiter-centrum.pl
Spółka Griffin Group wylicytowała działki przy ul. Pańskiej i Miedzianej w Warszawie.

Inwestor wylicytował nieruchomości od Zakładów Graficznych „Dom Słowa Polskiego". Spółka zakupiła dwie działki znajdujące się przy ul. Pańskiej i Miedzianej, które łącznie zajmują ponad 16 000 mkw. powierzchni. Na ich terenie znajdują się budynki.

 

Nieruchomości bezpośrednio graniczą z terenem już posiadanym przez Griffin Group, na którym znajduje się centrum handlowe Jupiter. W obecnym kształcie ma ono funkcjonować do połowy 2017 r.

 

Zakup działek przy ul. Miedzianej i Pańskiej oznacza, że inwestor jest w posiadaniu ponad 4 ha gruntów w tym rejonie Warszawy. W tym momencie dysponujemy jedną z największych możliwych do komercyjnego wykorzystania powierzchni w centrum miasta - informuje Piotr Fijołek, Partner w Griffin Real Estate. Firma planuje na posiadanym terenie zrealizować jednoetapowy projekt komercyjny.

 

Finalizacja transakcji zakupu planowana jest do końca czerwca 2014 r.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra