Tork

Zgoda na start

Dla swojej inwestycji – Centrum Biurowego Neptun – firma Hines uzyskała pozwolenie na budowę.

Firma Hines uzyskała dla kolejnej inwestycji komercyjnej prawomocne pozwolenie na budowę. Przy al. Grunwaldzkiej w gdańskim Wrzeszczu deweloper zrealizuje Centrum Biurowe Neptun – budynek biurowy połączony z częścią usługową. Dla inwestycji deweloper planuje uzyskać certyfikat BREEAM.

Prace budowlane związane z realizacją inwestycji powierzono spółce Budimex, która w ciągu kilku dni rozpocznie rozbiórkę znajdującego się na parceli obiektu handlowego. Chcemy uszanować fakt, że Dom Handlowy Neptun funkcjonował tu w przeszłości z sukcesem i wpisał się w świadomość gdańszczan jako dobry obiekt handlowy. Dzisiaj nie mógłby z sukcesem konkurować z dużymi, nowoczesnymi galeriami handlowymi, ale tradycja miejsca może przetrwać choćby w nazwie. Wkomponowaliśmy słowo Neptun" w polskojęzyczną nazwę nowego budynku, który mamy nadzieję godnie zastąpi poprzednika – skomentował Michał Samborski, project manager Hines Polska.

Zgodnie z założonym harmonogramem inwestycja ma się zakończyć w I kw. 2014 r. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie ok 16 tys. m kw. Najemcom zaoferowane zostaną biura wykończone zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz specyfiką prowadzonej działalności.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra