Giant

Ambassador Office Building zyskał nowego najemcę

|
Ambassador Office Building, źródło: materiały prasowe partnera
Ambassador Office Building, źródło: materiały prasowe partnera
W Ambassador Office Building zagości nowy najemca. Jest nim AECOM Polska – firma zajmująca się dostarczaniem na rynek rozwiązań infrastrukturalnych.

Nowe biuro zlokalizowane jest na pierwszym piętrze i zajmuje powierzchnię ponad 1000 mkw. AECOM zamierza wprowadzić się do budynku we wrześniu 2020 roku. Podmiotem odpowiedzialnym za pozyskanie nowego najemcy jest Hines.

Ambassador Office Building w Warszawie

Ambassador Office Building to nowoczesny obiekt klasy A, który dostarcza na rynek ok. 16,5 tys. mkw. powierzchni biurowo-handlowej. Budynek zlokalizowany jest u zbiegu ul. Domaniewskiej oraz Pęcherskiej w warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Biurowiec jest doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami Warszawy – zarówno biorąc pod uwagę publiczne środki transportu, jak i prywatne pojazdy. Do dyspozycji użytkowników jest parking dla 297 samochodów, a także infrastruktura dla rowerzystów (m.in. szatnia z prysznicami, stojaki).

Na korzyść lokalizacji przemawia także sąsiedztwo jednego z największych centrów handlowych Warszawy – Galeria Mokotów. Budynek może również pochwalić się certyfikatem BREEAM na poziomie Good. Ambassador Office Building objęty jest autorskim programem HinesGO (Hines Green Office). Jego zadaniem jest promowanie proekologicznych rozwiązań oraz postaw wśród najemców.

Poszukiwania przestrzeni biurowej dla AECOM Polska

Pandemia to trudny czas do pozyskania nowych najemców. Wiele firm wstrzymało się z decyzją o zmianie lokalizacji biura. Kryzys pokazał jednak, jak istotna jest wysokiej jakości przestrzeń biurowa – bezpieczna, spełniająca odpowiednie standardy, z właściwą infrastrukturą techniczną i zarządzaniem.

AECOM poszukiwała dużej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji. Firmie zależało na odpowiednim skomunikowaniu ze wszystkimi dzielnicami Warszawy i lotniskiem. Ponadto szukano także miejsca pozwalającego na elastyczne dopasowanie powierzchni do potrzeb firmy i jej pracowników. Hines zobowiązał się do dostarczenia w krótkim terminie właściwie zaaranżowanej przestrzeni.

Hines, firma zarządzająca biurowcem, to jedna z największych i najbardziej renomowanych firm na światowym rynku nieruchomości.


0.0
Napisz pierwszy komentarz