Archicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biuro z najemcą

Nowy projekt pilotażowy na rynku nieruchomości komercyjnych. Murapol proponuje zakup lokalu z 10-letnią gwarancją wynajmu.

Z okazji 10-lecia istnienia spółka Murapol wprowadza na rynek nieruchomości komercyjnych nową ofertę pilotażową. Dotyczy ona zakupu lokalu użytkowego z gwarancją wynajmu przez dekadę od zakupu nieruchomości.

Oferta dotyczy wybranych lokali handlowych, usługowych i biurowych zlokalizowanych w Bielsku-Białej, Tychach, Katowicach oraz Wieliczce, których powierzchnia zawiera się w przedziale od 20 do 600 m kw. Jak zapewnia deweloper, zwrot z tego rodzaju inwestycji uzyskać można w ciągu 10 lat. Gwarantowana wysokość czynszu równa jest 10 proc. wartości nieruchomości w skali roku. Dodatkowo Murapol gwarantuje pozyskanie i negocjacje z najemcami bez dodatkowych opłat oraz pełną obsługę administracyjną

Nowość koncepcji tkwi w tym, że do tej pory o gwarancji najmu mówiło się jedynie w kontekście inwestycji w apartamenty mieszkaniowe lub hotelowe (wakacyjne).


0.0
Tagi: Murapol
Napisz pierwszy komentarz
mantra