WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoKontor logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoPodium Investment logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoArchicom logoTorus logoGhelamco Poland logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoTétris Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

KBP-100 odcina się od Kraków Business Park

Biurowiec Z1 w Zabierzowie, dawne KBP-100
Biurowiec oferuje 10 000 mkw. powierzchni
Dawny budynek należący do kompleksu Kraków Business Park w Zabierzowie zmienia nazwę na Z1.

Od 2006 r. właścicielem biurowca jest spółka USS Fprop (1) Sp. z o.o., podmiot należący do brytyjskiego funduszu emerytalnego USS, posiadającego w Polsce portfel kilkunastu nieruchomości zarządzanych przez polski oddział grupy First Property – firmę First Property Poland z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2. Spółka podjęła decyzję o zmianie nazwy dawnego budynku KBP-100 na Z1.

 

Jak czytamy w komunikacie nadesłanym przez USS Fprop (1) Sp. z o.o.: Podjęcie decyzji o zmianie nazwy budynku było spowodowane niepokojącą sytuacją prawną spółki Kraków Business Park Sp. z o.o., właściciela części budynków biurowych wchodzących w skład podkrakowskiego kompleksu. Zmiana nazwy na Z1 jest jednoznacznym podkreśleniem niezależności właścicielskiej budynku od spółek z grupy Kraków Business Park i zdaniem First Property przyczyni się do umocnienia pozytywnego wizerunku budynku Z1 w oczach obecnych oraz przyszłych najemców i kontrahentów.

 

Z1 zlokalizowany jest na terenie specjalnej strefy ekonomicznej, w odległości 5 minut jazdy od autostrady A-4 (Kraków-Katowice) i w bliskiej odległości od Lotniska Balice. Biurowiec od centrum Krakowa dzieli 13 km. Z1 oferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A na czterech kondygnacjach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra