Kart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoWOMAK HOLDING logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoGhelamco Poland logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoALLCON INVESTMENT logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHexagon logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAluprof S.A. logoTriGranit Corporation logoSawig Invest Group logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

KBP-100 odcina się od Kraków Business Park

Biurowiec Z1 w Zabierzowie, dawne KBP-100
Biurowiec oferuje 10 000 mkw. powierzchni
Dawny budynek należący do kompleksu Kraków Business Park w Zabierzowie zmienia nazwę na Z1.

Od 2006 r. właścicielem biurowca jest spółka USS Fprop (1) Sp. z o.o., podmiot należący do brytyjskiego funduszu emerytalnego USS, posiadającego w Polsce portfel kilkunastu nieruchomości zarządzanych przez polski oddział grupy First Property – firmę First Property Poland z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2. Spółka podjęła decyzję o zmianie nazwy dawnego budynku KBP-100 na Z1.

 

Jak czytamy w komunikacie nadesłanym przez USS Fprop (1) Sp. z o.o.: Podjęcie decyzji o zmianie nazwy budynku było spowodowane niepokojącą sytuacją prawną spółki Kraków Business Park Sp. z o.o., właściciela części budynków biurowych wchodzących w skład podkrakowskiego kompleksu. Zmiana nazwy na Z1 jest jednoznacznym podkreśleniem niezależności właścicielskiej budynku od spółek z grupy Kraków Business Park i zdaniem First Property przyczyni się do umocnienia pozytywnego wizerunku budynku Z1 w oczach obecnych oraz przyszłych najemców i kontrahentów.

 

Z1 zlokalizowany jest na terenie specjalnej strefy ekonomicznej, w odległości 5 minut jazdy od autostrady A-4 (Kraków-Katowice) i w bliskiej odległości od Lotniska Balice. Biurowiec od centrum Krakowa dzieli 13 km. Z1 oferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A na czterech kondygnacjach.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra