INTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoTétris Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

KBP-100 odcina się od Kraków Business Park

Biurowiec Z1 w Zabierzowie, dawne KBP-100
Biurowiec oferuje 10 000 mkw. powierzchni
Dawny budynek należący do kompleksu Kraków Business Park w Zabierzowie zmienia nazwę na Z1.

Od 2006 r. właścicielem biurowca jest spółka USS Fprop (1) Sp. z o.o., podmiot należący do brytyjskiego funduszu emerytalnego USS, posiadającego w Polsce portfel kilkunastu nieruchomości zarządzanych przez polski oddział grupy First Property – firmę First Property Poland z siedzibą w Warszawie przy Placu Bankowym 2. Spółka podjęła decyzję o zmianie nazwy dawnego budynku KBP-100 na Z1.

 

Jak czytamy w komunikacie nadesłanym przez USS Fprop (1) Sp. z o.o.: Podjęcie decyzji o zmianie nazwy budynku było spowodowane niepokojącą sytuacją prawną spółki Kraków Business Park Sp. z o.o., właściciela części budynków biurowych wchodzących w skład podkrakowskiego kompleksu. Zmiana nazwy na Z1 jest jednoznacznym podkreśleniem niezależności właścicielskiej budynku od spółek z grupy Kraków Business Park i zdaniem First Property przyczyni się do umocnienia pozytywnego wizerunku budynku Z1 w oczach obecnych oraz przyszłych najemców i kontrahentów.

 

Z1 zlokalizowany jest na terenie specjalnej strefy ekonomicznej, w odległości 5 minut jazdy od autostrady A-4 (Kraków-Katowice) i w bliskiej odległości od Lotniska Balice. Biurowiec od centrum Krakowa dzieli 13 km. Z1 oferuje 10 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A na czterech kondygnacjach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra