Assa Abloy

Plan rozwoju Kraków Business Park

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
First Property Group PLC, właściciel Kraków Business Park, określił plan rozwoju obiektu oraz uzgodnił warunki refinansowania inwestycji z Bankiem Pekao S. A.

Kraków Business Park (KBP) w Zabierzowie będzie się rozwijał. Jego właściciel, First Property Group PLC, dąży do podniesienia standardu kompleksu, by zwiększyć popularność tej lokalizacji wśród inwestorów. Te działania są wynikiem przejęcia spółek zarządzających KBP przez First Property Group oraz uzgodnienia warunków refinansowania inwestycji z Bankiem Pekao S.A.

Właściciel obiektu podejmie różne inicjatywy, których celem jest podniesienie atrakcyjności KBP. Wśród zaplanowanych działań jest np. powiększenie parkingu o 520 miejsc. Zmiany będą dotyczyć także otoczenia obiektu, które zostanie wzbogacone o boisko do siatkówki i nowe tereny zielone. Dążąc do podniesienia standardu kompleksu KBP inwestor planuje przebudować strefy recepcyjne w każdym z budynków i unowocześnić aranżacje wnętrz. Kompleks zaoferuje także nowe udogodnienia dla najemców. Planowane jest uruchomienie przedszkola, nowych punktów handlowo-usługowych czy modernizacja zaplecza restauracyjnego.

Do współpracy przy projekcie First Property Group zaprosił firmę Nuvalu Polska. Zajmie się ona wynajmem niezagospodarowanej przestrzeni.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy przejść do fazy realizacji planów, jakie mamy w odniesieniu do Krakow Business Park w Polsce. Wierzymy, że podjęte przez nas działania znacząco podniosą atrakcyjność parku i sprawią, że będzie on doskonałą ofertą dla potencjalnych najemcówpowiedział Ben Habib, Dyrektor Generalny First Property Group.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz