Fabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Luxoft Poland w Kraków Business Park

Kraków Business Park 100 w Zabierzowie
Kraków Business Park 100
Firma Luxoft Poland wynajęła powierzchnie biurowe w budynku Kraków Business Park 100.

W maju 2014 r. do budynku Kraków Business Park 100 wprowadzi się nowy najemca – firma informatyczna Luxoft – który zajmie 940 mkw. powierzchni. Właścicielem nieruchomości jest spółka USS Fprop (1), która podczas transakcji reprezentowana była przez Knight Frank.

 

Biurowiec Kraków Business Park 100 zlokalizowany jest w Zabierzowie. Obiekt dysponuje 9400 mkw. powierzchni i charakteryzuje się nowoczesna technologia wykonania i wysokimi standardami wykończenia powierzchni.

 

Luxoft to międzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem oprogramowania i outsourcingiem IT. Firma zatrudnia ponad 7000 pracowników w ponad 20 lokalizacjach na świecie. Polski oddział Luxoft jest jedną z największych jednostek firmy i specjalizuje się w obsłudze podmiotów z branży bankowości inwestycyjnej. Firma notowana jest na nowojorskiej giełdzie.


2.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra