Tétris Poland logoOlivia Business Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPodium Investment logoSpectra Development logoForbo Flooring Systems Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoKwiaty dla biura logoBusiness House logoRIS Kotes logoGTV Lighting logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Druga młodość dla budynku

Konferencja „Zrównoważone renowacje – druga młodość inwestycji budowlanych” już za 3 tygodnie!

25 września w hotelu Lord w Warszawie specjaliści z kraju i zagranicy będą dyskutować na temat rewitalizacji obiektów budowlanych – nie tylko zabytków, ale też inwestycji, zrealizowanych kilkanaście lat temu, przy wykorzystaniu przestarzałych już dziś technologii i materiałów. Budynki te nie odpowiadają obecnemu zapotrzebowaniu na obiekty niskoenergetyczne. W jaki sposób przystosować je do aktualnych standardów budowlanych, przyjaznych nie tylko najemcom, ale też środowisku naturalnemu? Nad problemem tym pochylą się deweloperzy, inwestorzy, właściciele i zarządcy nieruchomości, projektanci, architekci, producenci oraz przedstawiciele samorządów zainteresowani zagadnieniem podnoszenia efektywności energetycznej starszych obiektów architektonicznych.

 

Konferencja organizowana jest przez firmę RD bud w ramach projektu „Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa”, a jej program skupia się na dwóch kwestiach – rewitalizacji struktury zewnętrznej oraz powierzchni wewnętrznych, w celu osiągnięcia standardu budynku niskoenergetycznego. Podsumowanie każdej części będzie stanowił panel dyskusyjny, w którym udział wezmą przedstawiciele firm i instytucji związanych z rynkiem nieruchomości.

 

Jedną z zaplanowanych atrakcji jest prezentacja „3 Rewolucja Przemysłowa” przygotowana przez przedstawicieli francuskiej firmy NACARAT. Prelekcja będzie wprowadzeniem do warsztatów, podczas których uczestnicy konferencji będą mieli szansę sprawdzić w praktyce nabytą wiedzę – staną oni bowiem przed wyzwaniem zorganizowania zrównoważonej renowacji na funkcjonujących obiektach. Nad realizacją zadania czuwać będą gospodarze spotkania oraz goście specjalni – autorytety z dziedziny zrównoważonego budownictwa z Grupy Rabot Dutilleul.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.zrownowazonainwestycja.pl/rejestracja lub wysłać e-mail na adres rejestracja@gutpr.pl.

 

Ilość miejsc ograniczona!
 


0.0
Tagi: RD bud
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra