BC INVESTMENTS sp z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoTorus logoDorbud S.A. logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoSchüco International Polska logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoOnyx Business Point logoCHB14 logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoPartner Capital Group logoAluprof S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoLC Corp S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Łódzki biurowiec zdemolowany

We wtorek w godzinach wieczornych 36-letni mężczyzna zdemolował jeden z biurowców zlokalizowanych przy al. Piłsudskiego w Łodzi.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wszedł do biurowca prawdopodobnie tuż przed jego zamknięciem, zaczął spacerować po piętrach i demolować wyposażenie - urwał kilka czujek przeciwpożarowych oraz czytników magnetycznych, uszkodził stojące w holu banery reklamowe, a także odkręcił wodę w jednej z toalet, przez co zalanych zostało kilka pomieszczeń. Ok. godziny 21:45 ujęli go policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP, powiadomieni przez ochronę budynku.

 

Poniesione straty wyceniono na minimum 12 000 zł.

 

Odbyło się już przesłuchanie mężczyzny, który przyznał się do popełnionych czynów, jednak nie podał ich racjonalnego uzasadnienia – poinformował komisarz Adam Kolasa z KWP w Łodzi. Zatrzymany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi: Łódź
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra