Business House logoAgrobex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoGTV Lighting logoOnyx Business Point logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoVastint Poland Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoCHB14 logoOmnitech Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLC Corp S.A. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoTorus logoGhelamco Poland logoCity Office logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKwiaty dla biura logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Łódzki biurowiec zdemolowany

We wtorek w godzinach wieczornych 36-letni mężczyzna zdemolował jeden z biurowców zlokalizowanych przy al. Piłsudskiego w Łodzi.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wszedł do biurowca prawdopodobnie tuż przed jego zamknięciem, zaczął spacerować po piętrach i demolować wyposażenie - urwał kilka czujek przeciwpożarowych oraz czytników magnetycznych, uszkodził stojące w holu banery reklamowe, a także odkręcił wodę w jednej z toalet, przez co zalanych zostało kilka pomieszczeń. Ok. godziny 21:45 ujęli go policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP, powiadomieni przez ochronę budynku.

 

Poniesione straty wyceniono na minimum 12 000 zł.

 

Odbyło się już przesłuchanie mężczyzny, który przyznał się do popełnionych czynów, jednak nie podał ich racjonalnego uzasadnienia – poinformował komisarz Adam Kolasa z KWP w Łodzi. Zatrzymany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi: Łódź
Napisz pierwszy komentarz
mantra