Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoKontor logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoINTERBIURO logoARTSERVIS sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoGTV Lighting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Łódzki biurowiec zdemolowany

We wtorek w godzinach wieczornych 36-letni mężczyzna zdemolował jeden z biurowców zlokalizowanych przy al. Piłsudskiego w Łodzi.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wszedł do biurowca prawdopodobnie tuż przed jego zamknięciem, zaczął spacerować po piętrach i demolować wyposażenie - urwał kilka czujek przeciwpożarowych oraz czytników magnetycznych, uszkodził stojące w holu banery reklamowe, a także odkręcił wodę w jednej z toalet, przez co zalanych zostało kilka pomieszczeń. Ok. godziny 21:45 ujęli go policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP, powiadomieni przez ochronę budynku.

 

Poniesione straty wyceniono na minimum 12 000 zł.

 

Odbyło się już przesłuchanie mężczyzny, który przyznał się do popełnionych czynów, jednak nie podał ich racjonalnego uzasadnienia – poinformował komisarz Adam Kolasa z KWP w Łodzi. Zatrzymany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.


0.0
Tagi: Łódź
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra