ARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoTorus logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Łódzki biurowiec zdemolowany

We wtorek w godzinach wieczornych 36-letni mężczyzna zdemolował jeden z biurowców zlokalizowanych przy al. Piłsudskiego w Łodzi.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wszedł do biurowca prawdopodobnie tuż przed jego zamknięciem, zaczął spacerować po piętrach i demolować wyposażenie - urwał kilka czujek przeciwpożarowych oraz czytników magnetycznych, uszkodził stojące w holu banery reklamowe, a także odkręcił wodę w jednej z toalet, przez co zalanych zostało kilka pomieszczeń. Ok. godziny 21:45 ujęli go policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP, powiadomieni przez ochronę budynku.

 

Poniesione straty wyceniono na minimum 12 000 zł.

 

Odbyło się już przesłuchanie mężczyzny, który przyznał się do popełnionych czynów, jednak nie podał ich racjonalnego uzasadnienia – poinformował komisarz Adam Kolasa z KWP w Łodzi. Zatrzymany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.


0.0
Tagi: Łódź
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra