DEVCO Sp. z.o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPRO-INVEST S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKwiaty dla biura logoTriGranit Corporation logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCHB14 logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHexagon logoWOMAK HOLDING logoGhelamco Poland logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoCity Space logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoALLCON INVESTMENT logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoSawig Invest Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoBusiness House logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Łódzki biurowiec zdemolowany

We wtorek w godzinach wieczornych 36-letni mężczyzna zdemolował jeden z biurowców zlokalizowanych przy al. Piłsudskiego w Łodzi.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna wszedł do biurowca prawdopodobnie tuż przed jego zamknięciem, zaczął spacerować po piętrach i demolować wyposażenie - urwał kilka czujek przeciwpożarowych oraz czytników magnetycznych, uszkodził stojące w holu banery reklamowe, a także odkręcił wodę w jednej z toalet, przez co zalanych zostało kilka pomieszczeń. Ok. godziny 21:45 ujęli go policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego KMP, powiadomieni przez ochronę budynku.

 

Poniesione straty wyceniono na minimum 12 000 zł.

 

Odbyło się już przesłuchanie mężczyzny, który przyznał się do popełnionych czynów, jednak nie podał ich racjonalnego uzasadnienia – poinformował komisarz Adam Kolasa z KWP w Łodzi. Zatrzymany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi: Łódź
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra