Agrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTétris Poland logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoKart Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoAluprof S.A. logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Generalny Wykonawca biurowca Nowogrodzka Square

Biurowiec Nowogrodzka Square powstanie w centrum Warszawy. (wizualizacja)
W centrum Warszawy startuje budowa nowoczesnego obiektu biurowego o nazwie Nowogrodzka Square. Inwestor biurowca, czyli Yareal Polska, przy okazji realizacji tego projektu współpracuje z firmą RD bud, której powierzył rolę Generalnego Wykonawcy.

Biurowiec Nowogrodzka Square powstanie w centrum Warszawy, zamykając pierzeję Alei Jerozolimskich. Oddanie biurowca do użytku planowane jest na I kw. 2018 r. Nowogrodzka Square wzbogaci stołeczny rynek nieruchomości o 11 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A rozmieszczonej na 7 piętrach oraz 500 mkw. przestrzeni handlowo-usługowej na parterze.

 

Projekt architektoniczny biurowca powstał w pracowni HRA Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma RD bud, która współpracowała z Yareal Polska już wcześniej przy modernizacji i rozbudowie Mokotowska Square oraz przy budowie biurowca Oxygen Park. Firmy wspólnie realizują również projekt kompleksu biurowego Neopark na warszawskim Mokotowie.

 

To już czwarta inwestycja, przy której spotykamy się ze spółką Yareal Polska na placu budowy. Dla nas to nie tylko znakomita rekomendacja, lecz także kolejny, ważny sygnał ze strony rynku, że obrany przez nas kierunek rozwoju firmy, bazujący na indywidualnym podejściu do każdego zadania oraz partnerskich relacjach z inwestorem, jest tym właściwym – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud.

 

Nowogrodzka Square realizowana jest w standardzie budownictwa ekologicznego i docelowo kompleks ma spełnić wymagania certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Budynek wyposażony zostanie w energooszczędne instalacje i zasilany będzie wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. W projekcie zaplanowano również rozwiązania ograniczające zużycie wody. Kontrolę nad wytwarzanymi odpadami mają sprawować urządzenia do recyklingu. Z kolei nad komfortem cieplnym wnętrz będą czuwały m.in. systemy okienne zapobiegające przegrzewaniu się budynku.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra