ARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoRIS Kotes logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wirtualne biuro z adresem BPN-T

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oferuje nową usługę „Wirtualny Sekretariat”, polegającą na outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności podmiotu w siedzibie.

Wirtualne biuro stanowi sposób na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów działalności. Usługa skierowana jest do osób, które nie mają lokalu dla swojej firmy – zarówno nowo powstałej, jak i jej kolejnego oddziału. Z naszej oferty skorzystać mogą przedsiębiorstwa prowadzące działalność opartą na nowych technologiach oraz w branżach kreatywnych – wyjaśnia Anna Daszuta-Zalewska, Dyrektor BPN-T.

 

Decydując się na założenie „Wirtualnego Adresu” przedsiębiorca otrzymuje adres siedziby Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego na potrzeby prowadzenia swojej działalności, w tym także zgodę na rejestrację w urzędach, a także umieszczanie adresu na drukach firmowych, stemplach, wizytówkach. W ramach pakietu oferowana jest także obsługa skrzynki pocztowej, promocja firmy na stronie BPN-T, a także dostęp do sali konferencyjnej, szkoleniowej lub spotkań biznesowych.

 

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny został realizowany przez miasto Białystok w celu stworzenia infrastruktury sprzyjającej zwiększeniu innowacji pośród regionalnych przedsiębiorstw. Inwestycja znajduje się w południowej części miasta, w granicach osiedla Dojlidy, w kwartale ulic Borsuczej, Jacka Kuronia, Żurawiej i Myśliwskiej.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra