Vastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoDorbud S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEcho Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOnyx Business Point logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoPartner Capital Group logoCHB14 logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGTV Lighting logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Wirtualne biuro z adresem BPN-T

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oferuje nową usługę „Wirtualny Sekretariat”, polegającą na outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności podmiotu w siedzibie.

Wirtualne biuro stanowi sposób na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów działalności. Usługa skierowana jest do osób, które nie mają lokalu dla swojej firmy – zarówno nowo powstałej, jak i jej kolejnego oddziału. Z naszej oferty skorzystać mogą przedsiębiorstwa prowadzące działalność opartą na nowych technologiach oraz w branżach kreatywnych – wyjaśnia Anna Daszuta-Zalewska, Dyrektor BPN-T.

 

Decydując się na założenie „Wirtualnego Adresu” przedsiębiorca otrzymuje adres siedziby Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego na potrzeby prowadzenia swojej działalności, w tym także zgodę na rejestrację w urzędach, a także umieszczanie adresu na drukach firmowych, stemplach, wizytówkach. W ramach pakietu oferowana jest także obsługa skrzynki pocztowej, promocja firmy na stronie BPN-T, a także dostęp do sali konferencyjnej, szkoleniowej lub spotkań biznesowych.

 

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny został realizowany przez miasto Białystok w celu stworzenia infrastruktury sprzyjającej zwiększeniu innowacji pośród regionalnych przedsiębiorstw. Inwestycja znajduje się w południowej części miasta, w granicach osiedla Dojlidy, w kwartale ulic Borsuczej, Jacka Kuronia, Żurawiej i Myśliwskiej.

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra