WEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoINTERBIURO logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Białystok Offline Party

12 września w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się networking branży IT
12 września w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się networking branży IT.

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz Geek Girls Carrots Białystok organizują pierwsze białostockie Offline Party. Wydarzenie adresowane jest do specjalistów związanych z technologiami i nowymi mediami, a także osób ciekawych świata, tworzących innowacyjne projekty. Jednym z założeń Offline Party jest integracja grup i społeczności związanych w branżą IT, które prężnie działają w Białymstoku. Każdy jest mile widziany. Przede wszystkim ma to być dobra zabawa, okazja do spotkania, rozmów, poznania nowych ludzi. Wszystko w robiącej duże wrażenie scenerii Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego – wyjaśnia Katarzyna Stempniak, GGC, organizatorka wydarzenia.

 

Wydarzenie odbędzie się na patio i w hallu Centrum Technologicznego Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego i będzie miało charakter nieformalnego spotkania osób z takich branży, jak IT, reklama, marketing czy design. Udział wezmą w nim także przedstawiciele lokalnych firm i start-upów.

 

Networking urozmaicą zaplanowane atrakcje – muzyczna oprawa w wykonaniu DJ-a Szymona EsDwa, interaktywny pokaz audiowizualny z wykorzystaniem technologii Kinect przygotowany przez Filmowe Koło Naukowe Wydziału Architektury PB (Filmovi). Będą także niespodzianki i upominki ufundowane przez partnerów wydarzenia.
 

Spotkanie odbywa się w piątek 12 września w godz. 19:00-24:00 przy ul. Żurawiej 71.

 

Wstęp wolny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja.

 

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny stanowi platformę do rozwoju innowacyjnych firm, wspiera rozwój przedsięwzięć opartych na nowoczesnych technologiach i pomaga w pozyskaniu inwestorów.

 

Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Jej misją jest promowanie pozytywnych wzorców kobiet, które odnoszą sukcesy w branży IT. W Białymstoku GGC aktywnie działa od 2012 roku.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra