Spectra Development logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoCity Space logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoKwiaty dla biura logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoTorus logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoCHB14 logoOlivia Business Centre logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Wiecha na Placu Zamkowym

Wiecha na biurowcu Plac Zamkowy - Business with Heritage
Symboliczne zawieszenie wiechy na biurowcu Plac Zamkowy – Business with Heritage odbyło się 3 października
Symboliczne zawieszenie wiechy na biurowcu Plac Zamkowy – Business with Heritage zakończyło realizację stanu surowego.

Realizacja biurowca Plac Zamkowy – Business with Heritage rozpoczęła się w październiku 2013 r., a pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do budynku w I kwartale 2015 r., kiedy planowane jest zakończenie inwestycji. Obecnie wykonywane są pokrycia dachu, rozpoczęto prace elewacyjne i wykończeniowe na zewnątrz budynku, które potrwają prawdopodobnie do początku roku.

 

Do wykończenia budynku Plac Zamkowy – Business with Heritage staraliśmy się wybrać najlepsze i najszlachetniejsze materiały wykończeniowe o doskonałych parametrach technicznych, które podkreślą nowoczesny charakter biurowca, jednocześnie pozostając w harmonii z otaczającą go historyczną zabudową – zapewnia Maksymilian Marcinkowski, Prezes Senatorska Investment.

 

Przyziemie budynku zostanie pokryte wapieniem muszlowym – kamieniem, wybranym ze względu na kolorystykę i piękne uwarstwienie oraz nietypowe cięcie w poprzek bloku kamiennego, natomiast w oknach i witrynach budynku pojawi się szkło o niestandardowym, szarym zabarwieniu, dzięki któremu budynek będzie dobrze korespondował z kolorystyką pozostałych elementów elewacji. Dach Placu Zamkowego zostanie wyłożony wstępnie spatynowaną blachą, która pod wpływem warunków atmosferycznych z czasem nabierze naturalnej niebiesko-szarej patyny, co zapewni doskonałą kompozycję kolorystyczną z już spatynowanymi dachami kamienic na Starym Mieście.

 

Ponadto w budynku zostaną zastosowane kute balustrady z elementami mosiężnymi, wybrane ze względu na elegancki charakter, w celu lepszego zharmonizowania biurowca z otaczającą historyczną zabudową.

 

Plac Zamkowy – Business with Heritage oferować będzie 9500 mkw. powierzchni, z czego 4071 mkw. stanowić będą biura, a 1640 mkw. - punkty usługowe. Projekt zakłada również budowę jedynego na Starym Mieście, dwupoziomowego parkingu na 27 miejsc. Projekt powstał w Pracowni RKW Rhode Kellermann Wawrowsky. Inwestorem zastępczym jest APP - Projekt sp. z o.o., a generalnym wykonawcą - NDI SA.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra