Interbiuro - duży

W Gdańsku startuje projekt C200 Office

C200 Office w Gdańsku, wiz. Euro Styl
Przykładowa aranżacja w C200 Office, wiz. Euro Styl
Firma Euro Styl rozpoczęła projekt C200 Office, czyli przebudowę dawnego obiektu biurowego Stoczni Północnej.
Budynek, stanowiący podstawę nowej inwestycji, został wybudowany w latach 70. przy ul. Marynarki Polskiej w Gdańsku. W ramach modernizacji istniejącej zabudowy inwestor przygotuje 17,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Generalnym wykonawcą biurowca jest spółka GW z grupy Euro Styl - Arbud Nieruchomości Sp. z o.o. Biurowiec będzie składał się z 7 kondygnacji. Przestrzeń parteru i I piętra zostanie zaadaptowana na pomieszczenia biurowe klasy A, wyższe kondygnacje będą z kolei oferować najemcom biura klasy B+. 
 
 
Modernizacja C200 Office może być ciekawym przykładem nowego zagospodarowania postindustrialnego terenu. Nowy obiekt ma być innowacyjny, wygodny i spełniać obecne na rynku inwestycji komercyjnych standardy – mówi Mikołaj Konopka, wiceprezes Euro Styl.
 
 
W projekcie architektonicznym uwzględniono możliwość elastycznej aranżacji powierzchni. Plan inwestycji obejmuje również zagospodarowanie części wspólnych. Hala garażowa będzie podzielona na przestrzeń parkingową i magazynową z rampą. Docelowo na elewacji obiektu wykonawca zamontuje dekoracyjną iluminację LED. Znaczna cześć postindustrialnego terenu zostanie dodatkowo przeznaczona pod budowę naziemnego parkingu. 
 
 
Jak informuje Bartosz Pogórczyk, dyrektor działu marketingu Euro Styl - W tej chwili są prowadzone prace porządkowo - rozbiórkowe wewnątrz budynku. Budynek musi zostać oczyszczony w środku do stanu surowego, następnie zostaną zmodernizowane wszystkie instalacje. Oczyszczenie środka potrwa do końca stycznia, a już na koniec lutego zostanie przeprowadzony demontaż ostatniej kondygnacji (budynek będzie obniżany). Wiosną do prac wewnętrznych dojdą prace związane z modernizacją elewacji. 
 
 
Inwestycja powstaje w odległości ok. 3 km od węzła komunikacyjnego Gdańska Głównego. W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca znajduje się przystanek tramwajowy. Użytkownicy budynku będą mieć także dostęp do stacji SKM – Gdańsk Politechnika. 
 
 
Jak zaznacza Magdalena Reńska, dyrektor oddziału JLL w Gdańsku odpowiedzialnego za komercjalizację obiektu - C200 Office to nowoczesny projekt biurowy oferujący wysoką jakość w przystępnych stawkach najmu. W C200 czynsze będą niższe o ok. 10-20 proc. niż w typowych obiektach biurowych oferowanych na rynku trójmiejskim. 
 
 
Proces komercjalizacji dopiero został uruchomiony, oferta stała się oficjalnie publiczna. Nasza firma na bieżąco komunikuje się z wieloma potencjalnymi najemcami, możemy więc mówić o prowadzeniu rozmów od paru tygodni, pomimo oficjalnego upublicznienia oferty dopiero dziś – dodaje Bartosz Podgórczyk.

0.0
Napisz pierwszy komentarz