C200 niemal pełne

C200 Office
C200 Office
Inwestycja firmy INOPA nabiera wiatru w żagle i zyskuje dwóch nowych najemców z branży morskiej. Po podpisaniu nowych umów jest ona już wynajęta w niemal 90 proc.

C200 Office to zrewitalizowany budynek Stoczni Północnej, który do użytku został oddany w 2016 r. Obiekt znajduje się w centralnej części Gdańska przy froncie wodnym. W biurowcu C200 jest już jeden najemca z branży morskiej (Allstars Engineering Poland), a już niebawem dołączą do niego dwie kolejne firmy. W czerwcu do obiektu wprowadzą się NAVA i Baltec Marine. Zajmą one całe 5. piętro budynku. To, co przyciąga firmy z branży morskiej do C200 Office to z pewnością wyjątkowa historia tego zrewitalizowanego budynku oraz położenie przy samej Stoczni Gdańskiej. Nie bez znaczenia jest tu również dogodna lokalizacja biurowca. Bardzo nas cieszy, że coraz więcej firm postrzega C200 jako doskonałą przestrzeń do pracy – mówi Luiza Gruntkowska, prezes zarządu spółki INOPA.

Pierwszy z nowych najemców to NAVA. Jest to biuro projektowe z branży okrętowej. Firma wyspecjalizowała się w inżynierii odwrotnej. Na rynku obecna jest od ponad 25 lat, a w zeszłym roku została wyróżniona Diamentem Forbes’a jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w województwie pomorskim. W związku z dynamicznym rozwojem potrzebowaliśmy nowej, większej siedziby. Zależało nam, aby nasz nowy dom odzwierciedlał zmiany, które w ostatnich latach przeszła nasza organizacja. Zrewitalizowany budynek Stoczni Północnej opowiada historię podobną do naszej – mówi Michał Migalski, Prezes Zarządu NAVA.

Kolejną firmą, która w czerwcu dołączy do grona najemców C200 jest Baltec Marine. Specjalizuje się ona w realizacji projektów dla przemysłu morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających. W C200 Office spółka będzie wynajmować 768 mkw. powierzchni. Decydując się na nową przestrzeń do działania i rozwoju naszej firmy, zależało nam na wygodnym i dobrze skomunikowanym miejscu zlokalizowanym w pobliżu terenów stoczniowych. Dlatego biurowiec C200 Office stał się dla nas oczywistym wyborem – mówi Michał Zemfler, Area Manager EU w spółce Baltec Marine. – Wnętrza budynku nawiązują do jego morskiej tradycji, są także odpowiednio doświetlone, co było dla nas niezwykle ważne z uwagi na komfort naszych pracowników – dodaje. 

C200 Office na 7 kondygnacjach naziemnych oferuje łącznie 17 600 mkw. powierzchni biurowej. Najemcy budynku mają możliwość korzystania z przestronnego lobby, rowerowni z szatniami i prysznicami, naziemnego i podziemnego parkingu z dużą liczbą miejsc postojowych, strefy konferencyjnej, gastronomicznej i klubu fitness. Obecnie, na sąsiedniej działce, trwają prace nad realizacją kolejnej inwestycji INOPY – biurowca C300.

 


4.0
Tagi: C200 Office
Napisz pierwszy komentarz