Giant

Edukują zarządców

We współpracy z firmami JLL i EUROSTYL na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego będą prowadzone Studia Podyplomowe Zarządzanie Nieruchomościami i Projektami Deweloperskimi. Rekrutacja już ruszyła.

Rozpoczęła się już rekrutacja na Studia Podyplomowe Zarządzanie Nieruchomościami I Projektami Deweloperskimi. Zajęcia rozpoczną się w październiku 2018 i potrwają rok. Będą one prowadzone we współpracy z firmami JLL oraz EURO STYL. 

Naszym słuchaczom oferujemy program studiów odpowiadający współczesnym wymaganiom i potrzebom rynkowym. Zajęcia w formie wykładów akademickich, ćwiczeń oraz zajęć warsztatowych prowadzone są nie tylko przez uznanych w branży nieruchomości wykładowców akademickich, ale także doświadczonych ekspertów-praktyków z firm: JLL, EURO STYL oraz innych związanych z rynkiem nieruchomości – informuje dr Małgorzata Rymarzak, Katedra Inwestycji i Nieruchomości.

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny możemy współpracować z Uniwersytetem Gdańskim. Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem, dzięki czemu studenci mają szansę poznać nie tylko teorię, ale również praktyczne tajniki branży nieruchomości. Jednym z naszych głównych celów jest przedstawienie najnowszych, światowych trendów oraz pokazanie specyfiki i dynamiki rynku. Jesteśmy przekonani, że te studia otwierają nowe perspektywy i dają szansę na ciekawy rozwój zawodowy. Dla JLL współpraca z Uniwersytetem to również okazja zaprezentowania się studentom kierunków nieruchomościowych i szansa na pozyskanie w przyszłości najlepszych kandydatów do pracy zarówno w trójmiejskim biurze, jak i naszej polskiej centrali w Warszawie – komentuje Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

Jako doświadczony deweloper na trójmiejskim rynku nieruchomości podejmujemy współpracę z Uniwersytetem Gdańskim, by dzielić się naszą wiedzą ekspercką i praktycznymi umiejętnościami. To zaszczyt być partnerem doskonałych wykładowców akademickich z Katedry Inwestycji i Nieruchomości. Działalność uniwersytecka jest istotnym elementem strategii społecznej odpowiedzialności (CSR) naszej firmy. Mam głębokie przekonanie, ze studia podyplomowe: Zarządzanie nieruchomościami i projektami deweloperskimi to doskonały wybór dla tych, którzy planują dynamiczny rozwój zawodowy lub odważny zwrot w swojej karierze zawodowej – dodaje Magdalena Reńska, Dyrektor Zarządzająca EURO STYL z Grupy Kapitałowej DOM DEVELOPMENT.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz